Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Arī Ārentam, Jurkevičam un Obižajevai uzvaras sacensībās Igaunijā

Uzvaras Tartu notiekošajās Gustava Sules piemiņas sacensībās otrdien izcīnīja arī Latvijas vieglatlēti Mareks Ārents, Dmitrijs Jurkevičs un Krista Obižajeva, vēsta sacensību organizatori.

Kārtslēkšanā vīriem Ārents uzvarēja ar 5,21 metra augstumu, bet trešo vietu šajā distancē ar 5,01 metru izcīnīja Mareks Pujāts. Tikmēr kārtslēkšanā sievietēm pie rezultāta tika vien divas Latvijas sportistes - ar rezultātu 3,85 metri uzvarēja Obižajeva, bet otrā ar 3,69 metriem bija Ildze Bortaščenoka.

Jurkevičs šoreiz uzvarēja jūdzes skrējienā, finišējot pēc četrām minūtēm un 1,05 sekundēm. Vēl šajā distancē piektais bija Jānis Višķers, bet astoto vietu izcīnīja Jānis Razgalis. Kā apstiprinājusi Latvijas Vieglatlētikas savienība (LVS), Jurkeviča sasniegtais rezultāts ir jauns Latvijas rekords.

Kā ziņots, teicamu rezultātu sacensībās sasniedza Latvijas tāllēcēja Lauma Grīva, kura aizlēca 6,72 metrus tālu, izpildot Maskavā gaidāmā šī gada pasaules čempionāta B normatīvu. Pēc Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas (IAAF) datiem, šis rezultāts ir desmitais labākais pasaulē šosezon.

Grīvas personīgais rekords tāllēkšanā ir 6,86 metri, kas tika sasniegts 2011. gada jūnijā Valmierā.

Pasaules čempionāta A normatīvs ir 6,75 metri, bet B normatīvs - 6,65 metri. Pasaules čempionāts vieglatlētikā norisināsies no 10. līdz 18. augustam Maskavā.