Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vīrs, kurš «Latloto 5 no 35» vinnēja 52 tūkstošus, aizmirsis kaut ko svarīgu

Pirmdien «Latvijas Loto» birojā pieteicies pagājušās nedēļas veiksminieks, kurš skaitļu loterijā «Latloto 5no35» laimēja 52 496 latus, portālu «Apollo» informēja «Latvijas Loto» pārstāve Aiga Roziņa.

Laimētājs ir rīdzinieks, kurš savu vārdu, vecumu un nodarbošanos sabiedrībai atklāt nevēlējās.

«Latvijas Loto» viņš pastāstīja, ka par laimestu uzzinājis, skatoties «Latloto 5no35» izlozi televīzijā.

«Man bija sajūta, ka laimēšu. Pilno sistēmas spēli spēlēju, lai justos drošs, ka esmu izdarījis visu, lai palielinātu savas iespējas laimēt,» stāsta veiksminieks.

Jaunais vīrietis piebilst, ka tikai izlozes laikā atcerējies, ka nav pievērsis uzmanību «Džokera» numura pēdējam ciparam.

«Es taču varēju piestrādāt pie tā, lai laimētu maksimālo šīs loterijas laimestu - vairāk nekā 105 000 latu, bet par to galīgi piemirsu», pašpārliecināti stāsta laimētājs.

Aizpildot loterijas kuponu «iLoto», spēlētājam ir iespēja pašam izvēlēties papildspēles «Džokers» ciparus, kas nozīmē, arī «Džokera» pēdējo ciparu, kas ir arī «Uzkrājuma+» papildskaitlis.

Jautāts, kā plāno tērēt iegūto laimestu, laimētājs atbildēja, ka nauda tiks ieguldīta ģimenes labklājības celšanā.

Jau ziņots, ka trešdienas, 22.maija, «Latloto 5no35» izlozē uzminēti pieci skaitļi. Laimīgā kvīts par 126 latiem ar vienu sistēmas 10 spēles variantu iegādāta 21.maijā internetā.