Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Velomaratona laikā Rīgā gaidāmi ievērojami satiksmes ierobežojumi

Rīgas velomaratona laikā svētdien, 2.jūnijā, galvaspilsētas centrā tiks ieviesti ievērojami satiksmes ierobežojumu, tostarp jau no 1.jūnija vakara transportlīdzekļiem būs slēgta 11.novembra krastmala.

No sestdienas, 1.jūnija, plkst.19 līdz svētdienas, 2.jūnija, plkst.20 tiks slēgta transportlīdzekļu kustība 11.novembra krastmalas posmā no Akmens līdz Vanšu tiltam un krastmalai piegulošajā paralēlajā ielā Vecrīgas pusē - starp Bīskapa un Poļu gāti. Transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas ierobežojumi šajos ielu posmos tiks ieviesti jau no 1.jūnija plkst.17.

Minētajā laika posmā Valsts policija nepieciešamības gadījumā organizēs transportlīdzekļu divvirzienu satiksmi Pils ielas posmā no Miesnieku ielas līdz Doma laukumam un pašā Doma laukumā, kā arī Jēkaba ielas posmā no Doma laukuma līdz Smilšu ielai.

Svētdien, 2.jūnijā, no plkst.9 līdz plkst.16 tiks slēgta transportlīdzekļu kustība Krasta ielā, virzienā no Akmens tilta līdz Dienvidu tiltam, no plkst.9.45 līdz plkst.16 - uz Dienvidu tilta, virzienā uz Pārdaugavu no Krasta ielas uzbrauktuves līdz Bukaišu ielai, nodrošinot sabiedriskā transporta kustību kreisajā braukšanas joslā. Savukārt no plkst.10 līdz 16 satiksme tiks slēgta Bukaišu ielas posmā no Dienvidu tilta līdz Bauskas ielai, Bauskas ielas posmā no Bukaišu ielas līdz Mūkusalas ielai, Mūkusalas ielas posmā (Daugavas pusē) no Bauskas ielas līdz Akmens tiltam, Mūkusalas aplī zem Salu tilta, Akmens tilta tunelī, Kuģu ielā, Trijādības ielā, Raņķa dambī (kreisajā braukšanas joslā tiks nodrošināta sabiedriskā transporta kustība), Balasta dambī, uz Vanšu tilta (kreisajā braukšanas joslā tiks nodrošināta sabiedriskā transporta kustība), Citadeles ielas posmā no Vanšu tilta līdz Torņa ielai, Torņa ielas posmā līdz Pils ielai, Pils ielā un Muitas ielā līdz 11.novembra krastmalai.

Velomaratons norisināsies trīs distancēs. No plkst.10 līdz 13.10 norisināsies «SEB Sporta» brauciens pa 11.novembra krastmalu, Krasta ielu, Slāvu tiltu, Lubānas ielu, Rīgas robežu, Rīgas rajona teritoriju Rīgas virzienā, atpakaļ pa Lubānas ielu, Slāvu tiltu, tad pa Dienvidu tiltu uz Bukaišu ielu, tālāk pa Bauskas ielu uz Mūkusalas ielu, caur Akmens tilta tuneli uz Kuģu ielu, tālāk pa Trijādības ielu, Raņķa dambi, Balasta dambi pāri Vanšu tiltam uz Citadeles ielu, Torņu ielu, Pils ielu un Muitas ielu, finišējot 11.novembra krastmalā.

No plkst.10.05 līdz plkst.11.45 notiks «Ģimeņu distances» brauciens pa 11.novembra krastmalu, Krasta ielu, pāri Dienvidu tiltam uz Bukaišu ielu, tālāk pa Bauskas ielu, Mūkusalas ielu cauri Akmens tilta tunelim uz Kuģu ielu, tad pa Trijādības ielu, Raņķa dambi un Balasta dambi uz Vanšu tiltu, no kura braucēji tālāk dosies pa Citadeles ielu, Torņu ielu, Pils ielu un Muitas ielu uz finišu 11.novembra krastmalā.

Savukārt no plkst.13.45 līdz plkst.16 notiks «Tautas» brauciens, kura maršruts būs tāds pats kā Ģimenes distancei, bet kurā braucēji veiks divus apļus.

Autovadītājiem jāņem vērā, ka braucienu laikā Valsts policija regulēs, ierobežos vai nepieciešamības gadījumā slēgs transportlīdzekļu satiksmi minētajos maršrutos, kā arī no plkst.8 līdz 10 un no plkst.16 līdz 18 nepieciešamības gadījumā ierobežos satiksmi norobežojošo barjeru uzstādīšanai un demontāžai.

No 1.jūnija plkst.19 līdz 2.jūnija plkst.16 transportlīdzekļiem tiks aizliegts apstāties un stāvēt Balasta dambī, izņemot transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm un operatīvo transportu. Savukārt 2. jūnijā no plkst.9. līdz 16 transportlīdzekļiem būs aizliegts apstāties un stāvēt Trijādības ielā, Pils ielā un Muitas ielā.