Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Latvija» debitēs Izraēlas Festivālā

Valsts Akadēmiskais koris «Latvija» devies uz Jeruzalemi (Izraēla), kur 31. maijā un 1. jūnijā sniegs divus koncertus Izraēlas festivālā.

2012. gadā koris ar spožiem panākumiem koncertēja Eilatas Festivālā, pēc kura saņēma uzaicinājumu no Izraēlas festivālu asociācijas muzicēt arī vienā no nozīmīgākajiem valsts kultūras notikumiem – Izraēlas Festivālā, kas norisinās Jeruzalemē katru pavasari kopš 1961. gada.

31. maijā kopā ar igauņu diriģentu Andresu Mustonenu un senās mūzikas ansambli «Hortus Musicus» koris «Latvija» Henrija Krauna zālē atskaņos J. Bardanašvili, K. Monteverdi, L. Dodi, A. Uibo mūziku ar ebreju tekstiem.

Savukārt 1. jūnijā diriģenta Andresa Mustonena vadībā Valsts Akadēmiskais koris sniegs solo a cappella koncertu, kurā izskanēs Bruknera, Brāmsa, Tavenera, Grīga, Silvestrova, Perta, Ešenvalda, Tobiasa, Penderecka opusi.

Plašāka informācija par Izraēlas festivālu, koncertiem un biļešu iegādes iespējām pieejama šeit: «israel-festival.org.il».