Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latvijas hokeja čempionātā nākamsezon plāno startēt deviņas komandas

Mutisku piekrišanu dalībai nākamās sezonas Latvijas hokeja čempionātā devušas deviņas komandas, vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Pašlaik piedalīties nākamās sezonas čempionātā plāno valsts čempioni «SMScredit.lv», vicečempioni «Dinamo»/«Juniors» (iepriekš - «Juniors») un trešās vietas ieguvēji «Liepājas metalurgs», kas rūpnīcas finansiālo sarežģījumu dēļ atteikušies no profesionālas komandas uzturēšanas.

Bez šīm komandām nākamās sezonas čempionātā plāno piedalīties arī «Zemgale»/JLSS, «Ozolnieki»/«Monarch», «Rīga»/«Prizma», «Rīga-97» un apvienotā Ventspils un Tukuma komanda «Tukums».

No Daugavpils pilsētas Sporta pārvaldes saņemta vēstule, ka Daugavpils hokeja komanda 2013./2014. gada sezonā plāno piedalīties čempionātā, bet par komandas nosaukumu tiks paziņots vēlāk.

Veicot pārrunas ar klubu pārstāvjiem, ticis nolemts, ka līdz 5. augustam visiem klubiem, kuri ir gatavi startēt jaunajā sezonā, ir jāiesniedz komandas vārdiskais pieteikums.

Plānots, ka jaunā sezona sāksies 7. septembrī un ilgs līdz nākamā gada 7. aprīlim pēc LHF valdes apstiprināta kalendāra.

Atgādinām, ka pagājušās sezonas Latvijas čempionātā piedalījās astoņas komandas.