Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latvijas Pasta vadītājs iesniedz atlūgumu

Latvijas Pasta valdes priekšsēdētājs Māris Kleinbergs iesniedzis atlūgumu, par iemeslu minot «jaunu piedāvājumu, ko pieņēmis», biznesa portālu «Nozare.lv» informēja Latvijas Pasta Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītājs Egons Ālers.

Kleinbergs nav atklājis, uz kurieni dosies strādāt, teica Ālers.

Kleinbergs vadīja Latvijas Pastu kopš 2012.gada 20.janvāra.

Pēc neoficiālas informācijas, Kleinberga aiziešana nav saistīta ar pasta finanšu rezultātiem vai kādām iekšējām nesaskaņām. Vēl intervijā ar «Nozare.lv» maija sākumā Kleinbergs teica, ka Latvijas Pasts 2013.gada pirmo ceturksni noslēdzis ar pozitīvu finanšu rādītāju, taču precīzus skaitļus nepubliskoja.

Kleinbergs intervijā arī sacīja, ka turpmākajos gados Latvijas Pasts rēķinās ar stabilu, iespējams, nedaudz augošu peļņas līmeni pēc tam, kad pasts 2012.gadu noslēdza ar 3,7 miljonu latu peļņu.

Pasta vadītājs intervijā arī raksturoja veiktās reformas pasta administratīvo izmaksu samazināšanā kā veiksmīgas.

«Esam ievērojami mazinājuši administratīvās izmaksas, apvienojot dažādas struktūras un samazinot administrāciju,» viņš teica.

Kleinbergs Latvijas Pastā strādā kopš 2006.gada, iepriekš ieņemot Sūtījumu apstrādes un piegādes departamenta direktora amatu, kura kompetencē ir visa veida pasta sūtījumu šķirošanas un transportēšanas nodrošināšana. Viņš bijis direktors transporta un loģistikas uzņēmumā «Baltic Logistic Solutions», loģistikas direktors kompānijā «Avers centrs», Latvijas biroja vadītājs transporta un loģistikas firmā «Kuehne&Nagel Latvia», Latvijas-Vācijas vairumtirdzniecības uzņēmumā «Ro-Exim». Kleinbergs ieguvis augstāko izglītību Rīgas Tehniskajā universitātē un Latvijas Universitātē.