Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Mamikins: Politiķi vairs nenāk ar lozungiem, ka «krievi būtu apēduši latviešu krējumu»

«Pašvaldību vēlēšanas vairāk saistītas ar to, kas ir manā sētā, pagalmā vai blakus ielā, nevis nacionālajiem jautājumiem,» uzskata žurnālists un skandalozu slavu ieguvušā raidījuma «Bez cenzūras» vadītājs Andrejs Mamikins. Viņaprāt šajās vēlēšanās nacionālais jautājums nav «tik stipri izspēlēts».

Intervijā Latvijas Radio Mamikins atzina, ka ir cilvēciski noguris no visām nacionālajām tēmām.

«Pašvaldību vēlēšanas ir par to, kas ir manā pagalmā, sētā vai blakus ielā. Es savā mūža vēl neesmu redzējis «tīri latviešu vai tīri krievu kanalizāciju», jo kanalizācijas caurules pēc savas formas ir absolūti vienādas, un tās izmanto gan krievvalodīgie, gan latvieši. Varbūt Saeimas vēlēšanās nākamgad vai Eiropas Parlamenta vēlēšanās nacionālais jautājums atkal aktualizēsies, bet pašvaldību vēlēšanās tas nav aktuāls,» sacīja Mamikins.

«Protams, atkal skanēja tie paši lozungi, kurus mēs visi ļoti labi zinām jau 20 gadus, bet mana iekšējā sajūta ir, ka cilvēki jau šos lozungu vairs neklausās. Viņi vai nu skatās uz darbiem, vai lasa programmas un ar savām cerībām varētu iedot balsi vienam vai otram kandidātam. Bet, ka krievi būtu apēduši latviešu krējumu, ar tādiem lozungiem vairs neviens nenāk,»sacīja Mamikins.