Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Rīgas namu pārvaldnieks» nosaka visiem klientiem vienādu līgumsodu 0,1% apmērā

No šā gada 16.maija pašvaldības SIA «Rīgas namu pārvaldnieks» (RNP) pārvaldījumā esošo dzīvojamo māju dzīvokļu īrniekiem noteikts vienots līgumsods 0,1% apmērā par katru nokavēto maksājuma dienu no parāda kopsummas, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvis Krists Leiškalns.

Iepriekš līgumsods bija no 0,1% līdz 0,5%, jo pirms RNP izveidošanas katra namu pārvalde bija noteikusi atšķirīgu līgumsoda apmēru.

Līgumsods 0,1% apmērā par katru nokavēto dienu no kavētās maksājuma summas noteikts gan dzīvokļu īpašniekiem, gan tiem, kas dzīvojamo telpu no RNP īrē.

Rīgas domes 2009.gada 18.augusta lēmumā par dzīvojamo telpu īres parauglīguma apstiprināšanu un pašvaldības dzīvojamo telpu īres un apakšīres uzskaiti apstiprināti dzīvojamo telpu īres parauglīgumi, kuros konkrēts līgumsoda apmērs nav noteikts. Līdz ar to dzīvojamo telpu īrniekiem, kuri noslēguši īres līgumu pēc 2009.gada 18.augusta, kurā noteiktais līgumsods ir lielāks par 0,1%, RNP piedāvā noslēgt vienošanos, nosakot pielīgtā līgumsoda apmēru 0,1% apmērā.

Līgumu par dzīvojamās telpas īri aktuālajā redakcijā, kā arī vienošanos par grozījumiem dzīvojamās telpas īres līgumā iespējams noslēgt visos RNP klientu apkalpošanas centros.

Pašvaldības kapitālsabiedrība SIA «Rīgas namu pārvaldnieks» ir Latvijas lielākais namu apsaimniekošanas uzņēmums. Tas tika izveidots, apvienojot 15 pašvaldības namu pārvaldīšanas kapitālsabiedrības, lai nodrošinātu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldīšanu pēc vienotiem principiem un uzlabotu pašvaldības kā dzīvojamo māju pārvaldnieka sniegto pakalpojumu kvalitāti. Uzņēmums apsaimnieko 4300 ēkas, kurās pakalpojumus saņem gandrīz 180 000 klientu.