Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Taisi ragavas vasarā

Vasara ir pienākusi ne tikai kalendārā, bet arī mūsu makos un bankas kontos, ļaujot pavadīt pāris mēnešus gadā, kad nav jādomā par apkuri un tās apmaksu. Lai rēķini par apkuri, gāzi un elektrību nebojātu Jums garastāvokli nākamajā apkures sezonā nozīmīgi izvērtēt labākos risinājumus jau vasarā.

Šoziem daudzi no mums bija kļuvuši ne tikai par pilsētas centrālapkures tīklu ķīlniekiem, kur kaut ko izmainīt ir diezgam sarežģīti, bet arī daļā privātā sektora apkures rēķinu atstāj neizpratnē. Kurš gan būtu domājis, ka pienākot 2013. gadam apkure prasīs tik lielus ikmēneša izdevumus!

Kā māca Skandināvu piemērs, alternatīvu var atrast vienmēr! Un tā ir atgriešanās pie uzticamajām, ekonomiskajām un laika gaitā pārbaudītajām siltumu akumulējošajām krāsnīm. Tās taču var izmantot gan kā pamata apkuri, gan kā papildus apkures veidu.

Pasaulē lielākais siltumakumulējošo krāšņu ražotājs Tulikivi piedāvā atbilstošāko un izdevīgāko apkures veidu mūsu laika apstākļiem: siltumakumulējošas ziepjakmens un keramikas krāsnis. Tās ir augstākās kvalitātes krāsnis, kuru energoefektivitātes koeficients (KPD) sastāda 80- 85 %, kamēr klasiskajiem kamīniem tas svārstās ap 25%. Tās ir atzītas un pieprasītas visā Eiropā savas drošības, ilgmūzības un efektivitates dēļ. Pēc siltumietilpības ziepjakmens 2,5 reizes pārspēj māla ķieģeļu īpašības. Tādējādi Tulikivi krāsnis pie salīdzinoši nelieliem izmēriem spēj aizstāt gandrīz trīs reizes lielāku pierasto ķieģeļu krāsni. Pie tam, akmens krāsnis nesausina gaisu telpā. Gaiss saglabājas svaigs un nav vajadzīga papildus vēdināšana.

Bet tagad par svarīgāko – cik maksā tāda krāsns. Tā maksā salīdzinoši ne mazu summu – piemēram, krāsni 70 m2 apkurei var iegādāties par 3300 Latiem, ieskaitot uzstādīšanu.

Otrais, varbūt vēl svarīgākais jautājums: cik mēs maksāsim par apkuri katru nākamo gadu? Un šī summa jau ļoti iepriecina – 150 – 200 Lati gadā (!), atkarībā no mājas siltumizolācijas. Tādējādi sanāk, ka izmaksas iegādājoties krāsni atmaksājas jau 2-4 gadu laikā, atkarībā no kurināšanas biežuma. Veicot aprēķinus tāpat jāņem vērā, ka ziepjakmens un keramikas krāsnis ir praktiski mūžīgas, jo iztur bezgalīgi daudz sakaršanas/atdzišanas ciklus.

Mūsu klimatā siltuma nevar būt par daudz, tādēļ pirmo reizi Tulikivi rūpnīca piedāvā akciju:

„Lielāka! Jaudīgāka! Siltāka!»

Pasūtot standarta Tulikivi krāsni līdz 21. jūnijam – papildus rindu saņemsiet par puscenu! Papildus rinda palielina krāsns akumulējošo masu par 200 – 600 kg, tātad padara to ievērojami jaudīgāku.

www.tulikivi.lv

Pulkveža Brieža 43

67381149, 29507325

* Šis ir apmaksāts reklāmas raksts