Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vēlēšanu iecirkņos vēlētāji stāv palielā rindā

Vecmīlgrāvī, 31.vidusskolā, Skuju ielā, vienā telpā apvienotos iecirkņos šodien pusdienas laikā vēlētāji stāv pamatīgā rindā, novēroja aģentūra LETA.

Kopumā izveidojusies apmēram 30 cilvēku rinda. Šīs vidusskolas ēdnīcā izvietoti 153. un 154.vēlēšanu iecirkņi. Ņemot vērā, ka iecirkņa darbinieku nav daudz un katrs vēlētājs ir jāatrod saraksta lapās, gaisotne ir nedaudz saspringta - iecirkņa darbinieki skaļi lūdz cilvēkus uzgaidīt ārpus telpas, «jo nav gaisa», bet atsevišķi vecāka gadagājuma vēlētāji savā starpā pauž neapmierinātību par izveidojušos rindu.

Jau ziņots, ka šodien no plkst.10 līdz 16 pēdējo dienu var nobalsot iepriekšējā balsošanā. Savukārt vēlēšanas notiks rīt.

Latvijā šodien un rīt pilnībā aizliegta priekšvēlēšanu aģitācijas materiālu izvietošana, atgādina Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB).

Aģitācijas materiālu izvietošana aizliegta ne tikai televīzijā, bet arī radio programmās un raidījumos, publiskās lietošanas ārtelpās un iekštelpās, preses izdevumos, internetā, valsts un pašvaldību institūcijās un kapitālsabiedrībās, kurās valstij vai pašvaldībai pieder vairāk nekā 50% kapitāla daļu.