Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Foto: Savu izvēli izdara valsts augstākās amatpersonas

Savu izvēli sestdiena rītā jau izdarījušas vairākas valsts augstākās amatpersonas. Saeimas spīkere Solvita Āboltiņa (V) šodien balsoja 116.vēlēšanu iecirknī Rīgā. Aģentūra LETA vēsta - politiķe atklāja, ka pati, izdarot savu izvēli šajās pašvaldību vēlēšanās, vairāk orientējusies uz plusu atzīmēšanu tiem cilvēkiem, kurus zinot un kuri arī aktīvi strādājuši un varētu aktīvi iekļauties Rīgas domes komandā. 

Āboltiņa aicināja vēlētājus rūpīgi izturēties pret savu balsi un nebalsot par sīkpartijām, jo iepriekšējās vēlēšanas apliecinājušas, ka šīs balsis tikušas «Saskaņas centram» (SC).

Premjers Valdis Dombrovskis (V) savu balsi atdeva Rīgas 45.vidusskolas vēlēšanu iecirknī. LETA vēsta - premjers nobalsoja par «Vienotību». Sarakstā viņš nevienu nav izsvītrojis, bet krustiņus gan pielicis. Jautāts, kuriem partijas biedriem viņš krustiņus pielicis, Dombrovskis atbildēja, ka tas lai paliek viņa ziņā.

Savukārt Valsts prezidents Andris Bērziņš, kā jau ziņots, balsoja Amatas novada vēlēšanu iecirknī. Bērziņš žurnālistiem neatklāja, par kuru vēlēšanu sarakstu šajās pašvaldību vēlēšanās ir nobalsojis.