Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Arī Makinrojs atbalsta Gulbja izteikumus par garlaicīgo mūsdienu tenisu

Arī viens no visu laiku skandalozākajiem pasaules tenisistiem Džons Makinrojs atbalsta latvieti Ernestu Gulbi izteikumos, ka mūsdienu vadošā četrinieka tenisisti ir pārāk garlaicīgi.

Šonedēļ lielu ažiotāžu tenisa pasaulē izraisīja Gulbja izteikumi laikrakstam «L'Equipe», ka četri labākie tenisisti (Rodžers Federers, Rafaels Nadals, Novaks Džokovičs un Endijs Marejs) ir garlaicīgi sportisti.

Tam ātri vien piekrita arī pats Federers un Marejs. Skots atzina, ka viņa intervijas mēdz būt garlaicīgas apzināti, jo skandāli un skaļi avīžu virsraksti nav viņa interesēs, bet šveicietis vienveidīgās atbildes uz žurnālistu jautājumiem skaidroja ar biežo stāšanos kameru priekšā.

Džokovičs gan uz to atbildējis nopietni. «Uzskatu, ka īpaši vadošie spēlētāji ir atbildīgi pret sportu un viens otru. Kaut šis ir individuālais sports, mēs joprojām esam atbildīgi un ar veselīgām savstarpējām attiecībām. Jā, mēs varētu būt izklaidējošāki, tomēr ir arī daudzas pozitīvas lietas.»

Laikā, kad spēlēja Makinrojs, viņš kopā ar Bjernu Borgu, Džimiju Konorsu un Ivanu Lendlu publiku izklaidēja gan kortā, gan ārpus tā.

Makinrojs tagad atzīst, ka agresivitāte un spēja izklaidēt īpaši ir nepieciešama individuālajos sporta veidos, īpaši laikā, kad līdzjutējiem ir tik plaša izvēles iespēja starp sporta veidiem, kuriem just līdzi.

«Mūsdienās cilvēki nezina daudz par spēlētājiem. Neesmu drošs, ko Lielbritānijā zina par Endiju Mareju, bet zinu, ka ASV viņš nav iepazīts vispār,» Makinrojs norādīja, ka tenisam ir lielas izaugsmes iespējas.

«Tenisa sabiedrība nav tā uzkarsēta kā bija cīņā ar mani un Konorsu vai Lendlu,» izteicies Makinrojs. «Borgs bija mans lieliskākais konkurents, tomēr tagad esam draugi.»