Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Lembergs vēlēšanās jūtoties kā eksāmenā

Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs («Latvijai un Ventspilij») vēlēšanās jūtoties kā eksāmenā, aģentūrai LETA šodien atzina Ventspils mērs.

«Vēlēšanas vienmēr esmu uztvēris kā politiķa augstāko eksāmenu par iepriekšējos četros gados paveikto. Lai kāds ir šī eksāmena rezultāts, es to uztveru kā objektīvu vērtējumu,» atzina Lembergs. Ventspils mērs atturējās prognozēt, kāds viņam un viņa partijai būs šī eksāmena rezultāts. «Esmu māņticīgs, negribu zīlēt,» atzina Lembergs.

Lembergs savu pilsoņa pienākumu devās izpildīt, šodien šodien pēc plkst.13. nobalsojot vēlēšanu iecirknī Ventspils 6.vidusskolā. Ventspils mērs atklāja, ka balsojis par savas partijas sarakstu, jo būtu neloģiski balsot par kādu citu. Lembergs ievilcis plusiņus dažiem savas partijas biedriem, bet sev - ne.

Vēlēšanu iecirkņos Ventspilī rindas neveidojas, aģentūrai LETA atzina Ventspils vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Baiba Līdaka.

Šodien līdz plkst.12 Ventspilī nobalsojuši 3667 vēlētāji jeb 14,41% balsstiesīgo vēlētāju. Ieskaitot arī iepriekšējās nobalsošanas datus, Ventspilī līdz šodienas pusdienlaikam kopumā nobalsojis 5691 vēlētājs jeb 22,37 balsstiesīgo vēlētāju.

Pagaidām vēlēšanas Ventspilī norit mierīgi, nav fiksēti iespējami ar vēlēšanu norisi saistīti pārkāpumi.