Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Boldāna saraksta pārstāvi tur aizdomās par balsu pirkšanas mēģinājumu

Pašvaldību vēlēšanās Balvu novadā startējošā saraksta «Par prezidentālu republiku», kura līderis ir par Saeimas vēlēšanu rezultātu viltošanu Balvu rajona Kubulu pagastā iepriekš tiesātais 9.Saeimas deputāts Juris Boldāns, pārstāvis tiek turēts aizdomās par balsu pirkšanas mēģinājumu.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Balvu novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Ivars Logins, par balsu pirkšanas mēģinājumu informēta Drošības policija, kas patlaban veic notikušā izmeklēšanu.

Tāpat atbildīgajām institūcijām uzticēts izvērtēt minētā politiskā spēka un «Saskaņas centra» organizētās vēlētāju vešanas uz balsošanas iecirkņiem.

Kā vēl vienu amizantu atgadījumu, kas konstatēts vēlēšanu gaitā, Logins minēja situāciju, kad kāds vīrietis bija ieradies uz balsošanu ar svešu pasi. Pēc tam, kad par dokumentu pārbaudi atbildīgās personas bija konstatējušas šo faktu, vīrietis no vēlēšanu iecirkņa ātri nozuda, bet pēc kāda laika atkal ieradās jau ar savu pasi.

Tā kā savas rīcības motīvus vīrietis nav atklājis, vēlēšanu komisijas darbinieki pieļauj, ka tādējādi vēlētājs bija mēģinājis pārbaudīt viņu modrību.

Tāpat vēlēšanu iecirkņos Balvu pusē šodien bija ieradušies vairāki iereibuši vēlētāji, kas uzvedušies visai agresīvi, pastāstīja Logins.