Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgā vēlēšanu iznākumu atzīmē arī ar Krievijas karogiem

Rīgā svētdienas naktī redzēti cilvēki, kas, iespējams, pašvaldību vēlēšanu iznākumu atzīmē, staigājot ar Krievijas valsts karogiem rokās. Arī salūts sestdien pēc plkst.22 noticis pie Maskavas nama Rīgā.

Sociālās saziņas vietnē vairāki cilvēki ziņo par cilvēkiem, kas sestdienas vēlā vakarā Rīgas ielā staigājuši ar Krievijas karogiem, šādi atzīmējot vēlēšanu iznākumu.

«Nejūtu naidu pret krieviem, bet plīvojoši Krievijas karogi komplektā ar salūtu padara nervozus arī iecietīgos,» vēsta Toma Kokina ieraksts tviterī.

Latvijas Televīzijas studijā, jautāts, vai «Saskaņas centra» (SC) vēlētāji atzīmē uzvaru ar Krievijas karogiem un salūtu, Rīgas mērs Nils Ušakovs atbildēja, ka par neko tādu nav informēts. «Neesmu redzējis šovakar mūsu vēlētājus ar Krievijas karogiem,» sacīja Ušakovs.

Arī Aizsardzības ministrs Artis Pabriks tviterī angļu valodā ziņo par SC atbalstītājiem, kas Rīgā manīti ar Krievijas karogiem.