Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nedēļas horoskops: 3. - 9. jūnijs

Nedēļas horoskops: 3. - 9. jūnijs

 • AUNS Iespējams, kāds zīmes pārstāvis atklās sevī interesi par psiholoģiju vai pat ezoteriku. Nav izslēgts, ka uzsāksi jaunus kursus, studijas tieši šajā jomā. Tu lieliski spēsi saprasties ar jebkura gadu gājuma cilvēkiem. Sākot no nedēļas vidus, aktuāls kļūs nekustamā īpašuma jautājums. Nav izslēgta pārvākšanas vai remontdarbu uzsākšana. Attiecībās ar mīļoto var rasties kāds konflikts, strīdus situācija. Galvenais, nezaudē savaldību!
 • VĒRSIS Būsi aktīvs un ne mirkli nespēsi nosēdēt rokas klēpī salicis. Darbā pierādīsi, ka uz tevi var paļauties jebkurā situācijā. Kādam vari kļūt par autoritāti, piemēru kam līdzināties. Kāds Vērsis nolems veidot pats savu privāto biznesu. Pievērs vairāk uzmanības savam veselības stāvoklim, sevišķi, ja tas liek par sevi manīt. Sieviešu kārtas pārstāves saņems komplimentus par savu izskatu, kas ievērojami uzlabos omu.
 • DVĪŅI Šonedēļ nebūtu vēlams iesaistīties ilglaicīgos darījumos, slēgt līgumus. Kopumā pirms pieņem kādu svarīgu lēmumu kārtīgi vairākkārt pārdomā visus par un pret. Neuzticies katram pretim nācējam, ne visi ir tik uzticami kā izskatās. Tu nekādi nespēsi paciest ierobežojumus, tieksies pēc brīvības un neatkarības, lai ko tas prasītu. Šonedēļ nav pats piemērotākais periods, lai risinātu nopietnus tieslietu jautājumus.
 • VĒZIS Sākot no nedēļas pirmās dienas, priekšplānā izvērsīsies privātas dabas jautājumi. Nav izslēgts, ka nolemsi pat paņemt brīvdienas, lai pavadītu pēc iespējas vairāk laika kopā ar savu izredzēto un noskaidrotu attiecības. Esi piesardzīgs ar finansēm, lieki nemētājies ar naudu. Darba jomā pierādīsi sevi kā spējīgu un visnotaļ aktīvu darbinieku, uz kuru var paļauties, lai kur vai kas. Ģimenes dzīvē iespējami krasi pavērsieni.
 • LAUVA Šajā nedēļā būsi kašķīgi noskaņots. Nekādi nespēsi saprasties ar līdzcilvēkiem un diemžēl par sevi neatstāsi to labāko iespaidu. Tev padosies darbs vienatnē. Vēlams izvairīties no kolektīvām aktivitātēm, lai nerastos lieki pārpratumi un strīdus situācijas. Kāds zīmes pārstāvis tieksies pēc redzesloka paplašināšanas iespējām. Nav izslēgts, kāds brauciens ārpus dzimtenes robežām.
 • JAUNAVA Šī nedēļa solās būt veiksmīga un panākumiem bagāta. Tev pastāv lieliskas iespējas kāpties augstāk pa karjeras kāpnēm un pierādīt sevi profesionālā kontekstā. Labs laiks, lai veidotu jaunus kontaktus, meklētu sadarbības partnerus un sponsorus. Nav izslēgts arī komandējums ārpus valsts. Privātajā dzīve gaidāmi gan kāpumi, gan kritumi. Svarīgi centies atturēties no mīļotā pamācīšanas un vairāk pielāgoties partnerim.
 • SVARI Būsi radošs un oriģināls savās darbībās. Tu būsi nobriedis pakāpties augstāk pa karjeras kāpnēm. Iespējams, kāds zīmes pārstāvis būs uzsācis jaunas privātas attiecības. Nav izslēgts, ka tas būs noticis darba vietā, tu, protams, būsi sajūsmā, taču augstākstāvošie var izrādīt savu nepatiku pret to visu. Atturies no līdzcilvēku kritizēšanas, ja nevēlies, lai tas tiktu raidīts arī tavā virzienā.
 • SKORPIONS Šī nedēļa solās būt visnotaļ aktīva un notikumiem bagāta. Tieksies paveikt pēc iespējas vairāk darbus, lai nekas nebūtu jāatliek uz vēlāku laiku. Tas kā veidosies tavas attiecības ar līdzcilvēkiem būs atkarīgs tikai un vienīgi no tevis paša un tavas attieksmes pret citiem. Iespējams, nolemsi ņemt dalību kādā domubiedru grupā vai pats tādu izveidot. Nedēļas nogalē ieteicams atturēties no alkohola lietošanas.
 • STRĒLNIEKS Nedēļas sākumā, iespējams, būsi diezgan izklaidīgs, lidināsies pa mākoņiem. Grūtības tev sagādās spēja koncentrēties saviem tiešajiem pienākumiem. Sevišķu piesardzību vajadzētu ievērot, kārtojot ar grāmatvedību un tieslietām saistītos jautājumus. Sargi savu veselību – nepārpūlies. Svarīgi būs tas vai tev līdzās ir cilvēki, kas tevi mīl un atbalsta jebkurā dzīves situācijā. Brīvos brīžos tieksies pēc izklaidēm un fiziskām aktivitātēm.
 • MEŽĀZIS Kā allaž pierādīsi sevi kā atbildīgu personību un spējīgu darbinieku. Kāds Mežāzis nolems, ka pienācis laiks veidot pašam savu privāto biznesu. Sākot no trešdienas, vari kārtot dažādas formalitātes, nodoties visa veida dokumentācijai. Kāds Mežāzis nolems piekopt veselīgāku dzīvesveidu. Brīvos brīžos vari nodoties fiziskām aktivitātēm, apmeklēt kādu sporta klubu vai izbaudīt pirts procedūras.
 • ŪDENSVĪRS Šonedēļ būs svarīga spēja nopietni koncentrēties saviem tiešajiem darba pienākumiem. Neuzņemies pārlieku daudz uz saviem pleciem, lai neciestu tavi nervi un veselības stāvoklis. Vēlams izvairīties no negatīviem cilvēkiem, viņu raidītajām enerģijām. Tev patiks uzturēties kopā ar līdzīgi domājošajiem, apmeklēt kādu domubiedru grupu. Neatstāj novārtā savu privāto dzīvi. Atrodi laiku, ko pavadīt kopā ar otro pusīti.
 • ZIVIS Nesoli nevienam to, ko nespēj izpildīt. Galvassāpes var sagādāt materiālas dabas jautājumi, to risināšana. Nebūtu vēlams uzņemties kredītsaistības, lai cik ļoti spiestu apstākļi. Veiksmīgāk šī nedēļa paies tām Zivīm, kas atrodas ārpus dzimtenes robežām un bauda atpūtu pēc pilnas programmas. Tevi aizraus māksla un kultūra. Iespējams, ne reizi vien šajā nedēļa dosies apmeklēt kādu attiecīgu pasākumu.