Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dziesmu un deju svētku norisi vēlas atspoguļot žurnālisti no dažādām pasaules valstīm

Lai atspoguļotu XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku norisi, šovasar uz Rīgu dosies žurnālisti no dažādām pasaules valstīm.

Rīgā ieradīsies mediju pārstāvji no Baltijas valstīm, Vācijas, Krievijas, Anglijas, Kanādas, Ķīnas, kā arī starptautiskās ziņu un foto aģentūras, aģentūru LETA informēja Dziesmu un deju svētku preses sekretāre Inga Vasiļjeva.

Mediju akreditācija uz XXV Vispārējiem latviešu Dziesmu un XV Deju svētkiem turpināsies līdz 7.jūnijam svētku oficiālajā mājaslapā «dziesmusvetki.tv».

Patlaban akreditācijai ir saņemti jau gandrīz 200 pieteikumi no Latvijas un citām pasaules valstīm.

Dziesmusvētku laikā viesnīcā «Radisson Blu Hotel Latvija», kas atrodas Elizabetes ielā 55, darbosies preses centrs, savukārt Mežaparkā būs īpaša telts masu medijiem ar profesionālajai darbībai nepieciešamo tehnisko atbalstu.

XXV Vispārējiem latviešu Dziesmu un XV Deju svētkiem gatavojas 40 000 dalībnieku - kolektīvi no Latvijas, latviešu diasporas un kolektīvi no ārvalstīm.