Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Policistu apdraud vīrietis ar nūjām; likumsargs pielieto šaujamieroci

Svētdienas vakarā spraigi notikumi risinājušies kādā privātmājā Zaķumuižā.

Kā informē Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldē, svētdienas vakarā Ropažu pašvaldības policijas darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu privātmāju Zaķumuižā, jo tur bija izcēlies konflikts. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka noticis kautiņš, un izsauca mediķus. Kautiņā iesaistītās puses atteicās doties uz policijas iecirkni, jo iesniegumu neviena no pusēm nevēlējās rakstīt.

Taču dažas stundas vēlāk, naktī policisti atkal saņēma izsaukumu uz to pašu adresi. Notikuma vietā policisti konstatēja, ka vairākiem dzīvojamās ēkas logiem ir izsistas rūtis, tādēļ pašvaldības policisti sāka patrulēt pa apkārtni.

Ar iedzīvotāju palīdzību policistiem izdevās atrast vienu no iespējamiem vaininiekiem, tādēļ policisti mēģināja viņu aizturēt, taču vīrietis nepakļāvās policijas darbiniekiem un draudēja tiem, rokās turot divas koka nūjas.

Tā pēc vairākiem brīdinājumiem vīrietis joprojām apdraudēja policista veselību, pašvaldības policijas darbinieks izdarīja vienu brīdinājuma šāvienu gaisā, bet pēc tam, kad vīrietis joprojām mēģināja uzbrukt, policists veica brīdinājuma šāvienu zemē, taču rikošeta dēļ lode skāra uzbrucēja kāju.

Policisti agresīvo, manāmi iereibušo 1959,gadā dzimušo vīrieti aizturēja un vēlāk noskaidroja arī pārējos trīs iespējamos konflikta izraisītājus - divus vīriešus un vienu sievieti.

Šobrīd par notikušo Salaspils iecirknī ir sākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana, kuras ietvaros tiks skaidroti notikušā apstākļi, iesaistīto personu atbildība, kā arī radušos konfliktu iemesli.