Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vīrietis mēģina uz ielas nožņaugt jaunu sievieti

Rīgā pagājušajā piektdienā kāds vīrietis mēģinājis uz ielas nožņaugt 21 gadu vecu sievieti, aģentūra LETA noskaidroja Rīgas Pašvaldības policijā.

Pašvaldības policijas patruļa pamanīja, ka kāds vīrietis uz ielas no aizmugures pieskrien pie jaunietes un sāk viņu žņaugt.

Policisti nekavējoties piesteidzās klāt, taču vīrietis izrādīja agresiju un centās uzbrukt policistam. Aizturēšanas laikā vīrietis skaļi bļaustījies, vārtījies pa zemi un pretojies.

Ņemot vērā, ka persona apdraudēja sevi un citus, viņa savaldīšanai pielietoti roku dzelži. No jaunā vīrieša teiktā policisti varēja saprast, ka viņš ilgstoši bija lietojis alkoholu.

Uz notikuma vietu izsaukta neatliekamā medicīniskā palīdzība. Ieradušies mediķi 28 gadus veco vīrieti nolēma nogādāt psihoneiroloģiskās slimnīcas personāla gādībā.

Persona turpināja uzvesties neadekvāti un agresīvi, tāpēc policistu palīdzība bija nepieciešama arī aizturētā pavadīšanai uz slimnīcu.

Savukārt cietusī 21 gadu vecā jauniete no mediķu palīdzības atteicās un policistiem sniedza savu liecību par notikušo.