Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Red Bull Tru Fix» atpakaļ sliedēs

Svētdien, 9. jūnijā, jau otro gadu pēc kārtas notiks «Red Bull Tru Fix» sacensības. Konceptu izstrādājis vairākkārtējais «Red Bull Mini Drome» uzvarētājs un pasaules rekordists Toms Alsbergs un viņa domubiedru grupa «Tru Fix Kru». 

Sacensības ir paredzētas tiem braucējiem, kuri pārvietojas ar fiksēto rumbu treka velosipēdiem jeb tautā sauktajiem fiksīšiem.

Šogad «Red Bull Tru Fix» sacensības notiks izaicinājumiem pilnā vietā – Latvijas dzelzceļa vēstures muzejā. Trase vīsies gan pa iekštelpām, gan pa teritoriju pie muzeja un solās būt izaicinoša. Saglabājot tradīcijas, viens no trases elementiem būs vecmāmiņu uzbrukums. Būs arī klasiskāki trases elementi, piemēram, kikeris un wallride. Dalībniekiem jābūt gataviem pārvarēt grūtības, jo viens no šķēršļiem kļūdas nepiedos un neveiklība gadījumā nāksies paplunčāties baseinā.

Pagājušogad uzvaras laurus vīriešu grupā plūca Jānis Slics, bet sieviešu – Linda Jakubone. Jau šobrīd savu dalību ir apstiprinājuši vadošie Baltijas braucēji, kā arī viesi no citām valstīm.

Lai piedalītos sacensībās, vismaz 16 gadus vecajam dalībniekam/dalībniecei jāierodas ar savu fiksīti Latvijas dzelzceļa vēstures muzejā 9. jūnijā.

  • Dalība bez maksas.

Sacensību nolikums un reģistrācija sacensībām līdz 7. jūnijam onlainā šeit:«redbull.lv/trufix», pēc tam uz vietas.

Fotogrāfijas un video augstā izšķirtspējā pēc «Red Bull Tru Fix» būs pieejamas Red Bull bezmaksas foto un video datubāzē «Red Bull Content Pool» - «redbullcontentpool.com».