Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Būs papildvilciens uz Maskavu

Rēķinoties ar gaidāmo pasažieru apjoma palielināšanos maršrutā Rīga-Maskava, «Latvijas dzelzceļa» meitasuzņēmums SIA «LDz Cargo» arī šovasar sākot no jūlija vidus papildus norīkos firmas vilcienu «Jūrmala», kas kursēs divas reizes nedēļā.

Uzņēmumā informē, ka vilciens no Rīgas aties 14.jūlijā, 18.jūlijā, 21.jūlijā un no 25.jūlija līdz 24.augustam, ieskaitot ceturtdienās un sestdienās, kā arī 5. un 27.augustā plkst.18.25, un pienāks Maskavā plkst.12.16.

No Maskavas vilciens aties 15.jūlijā, 19.jūlijā, 22.jūlijā un no 26.jūlija līdz 25.augustam ieskaitot piektdienās un svētdienās, kā arī 6. un 28.augustā plkst.21.02 un pienāks Rīgā plkst.12.06.

«Latvijas dzelzceļš» aicina iegadāties braukšanas dokumentus internetā, jo tā var ietaupīt nemaksājot komisijas nodevas par noformēšanu, kā arī reģistrēties braucienam elektroniski, jo elektroniskās reģistrācijas pakalpojums tagad pieejams braucieniem visos starptautisko vilcienu maršrutos.