Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīt ēdīs Baltijā lielāko lazanju

Trešdien, 5.jūnijā plkst. 13.00 pazīstamais kulinārijas meistars, restorāna Vairāk Saules īpašnieks Endijs Bērziņš kopā ar draugiem, prominentiem pavāriem Māri Jansonu un Lauri Aleksejevu t/c Spice apmeklētājiem pagatavos un pasniegs Baltijā lielāko lazanju. Ar itāļu tradicionālā ēdiena baudīšanu Spicē atklās trīs dienu festivālu, kas sniegs ieskatu Itālijas kultūrā un tradīcijās.

Trīs atraktīvie pavāri, rosoties improvizētā virtuvē tirdzniecības centra Spice 1.stāvā pie informācijas centra, stāstīs lazanjas tapšanas aizkulises, komentēs darba gaitu, un īpašu viesu un Spices apmeklētāju klātbūtnē pasniegs kārtaino ēdienu. Lai pārliecinātos, ka šī ir iespaidīgākā lazanja trīs valstu vēsturē, cienasts tiks publiski izmērīts un izdalīts Spice apmeklētājiem par velti.

Milzu lazanja ir restorāna Vairāk Saules dāvana t/k Spice, atklājot Itālijas tradīcijām veltīto festivālu, kurā apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar Apenīnu pussalas iedzīvotāju raksturīgākajiem mūsdienu paradumiem, ēdieniem un dzērieniem, klausīties dienvidnieku balsis, iemācīties pamatfrāzes itāļu valodā un ar lielām atlaidēm iegādāties Itālijā ražotas preces. Vairāk informācijas par Šopinga festivālu: www.spice.lv.