Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jūlija sākumā izsolīs «Krājbankas» meitasuzņēmuma «Krājinvestīcijas» nekustamos īpašumus

Jūlija sākumā paredzēts izsolīt vairākus likvidējamās AS «Latvijas Krājbanka» meitasuzņēmumam SIA «Krājinvestīcijas» piederošus nekustamos īpašumus, liecina publicētie paziņojumi par izsolēm.

Izsoles notiks 8.jūlijā Ganību dambī 17a, Rīgā.

Paredzēts izsolīt pusi domājamās daļas no nekustamā īpašuma Jūrmalā, Rītupes ielā 6. Īpašumu veido zemesgabals ar kopējo platību 2733 kvadrātmetri un uz tā esošās divas dzīvojamo māju jaunbūves - lietošanas tiesības nostiprinātas uz zemesgabala daļu ar kopējo platību 1367 kvadrātmetri un uz tā esošu dzīvojamo ēku un palīgceltni. Īpašuma izsoles sākumcena ir 42 000 lati, augstākā izsolē nosolītā cena ir apliekama ar pievienotās vērtības nodokli (PVN).

Tāpat paredzēts izsolīt «Krājinvestīcijām» piederošu pusi domājamās daļas no nekustamā īpašuma Jūrmalā, Kalnu ielā 29A. Īpašumu veido zemesgabals ar kopējo platību 1198 kvadrātmetri un uz tā esošās divas dzīvojamo māju jaunbūves - lietošanas tiesības nostiprinātas uz zemesgabala «A» daļu ar kopējo platību 600 kvadrātmetri un uz tā esošās dzīvojamās mājas jaunbūvi. Īpašuma izsoles sākumcena ir 59 400 lati, augstākā izsolē nosolītā cena ir apliekama ar PVN.

Paredzēts izsolīt arī «Krājinvestīcijām» piederošu nekustamo īpašumu Liepājā, Matīsa Gūtmaņa ielā 10A-10/12. Īpašumu veido dzīvoklis ar kopējo platību 32,7 kvadrātmetri un kopīpašuma domājamās daļas no daudzdzīvokļu ēkas, zemes un palīgēkas. Īpašuma izsoles sākumcena ir 840 lati, kas nav apliekama ar PVN.

Paredzēts izsolīt «Krājinvestīcijām» piederošu nekustamo īpašumu Jūrmalā, Jomas ielā 19. Īpašumu veido zemesgabals ar kopējo platību 1315 kvadrātmetri un uz tā esošās divas dzīvojamās ēkas un trīs palīgceltnes. Īpašuma izsoles sākumcena ir 252 000 latu, kas nav apliekama ar PVN.

Tāpat paredzēts izsolīt «Krājinvestīcijām» piederošu nekustamo īpašumu Daugavpilī, Rīgas ielā 71/73. Īpašumu veido zemesgabals ar kopējo platību 1034 kvadrātmetri un uz tā esošā dzīvojamā māja. Lietošanas tiesības nostiprinātas uz ēkas pirmajiem diviem stāviem un bēniņiem, neieskaitot kāpņu telpas. Īpašuma izsoles sākumcena ir 77 400 lati, kas nav apliekama ar PVN.

8.jūlijā paredzēts izsolīt arī pusi domājamās daļas no nekustamā īpašuma Rīgā, Ezermalas ielā 22. Īpašumu veido zemesgabals ar kopējo platību 5376 kvadrātmetri - lietošanas tiesības nostiprinātas uz zemesgabala daļu «B» ar kopējo platību 2692 kvadrātmetri. Īpašuma izsoles sākumcena ir 115 800 lati, kas nav apliekama ar PVN.

Paredzēts izsolīt arī «Krājinvestīcijām» piederošu nekustamo īpašumu Olaines novadā, Olaines pagastā, «Dzelzkalnos». Īpašumu veido zemesgabals ar kopējo platību 2,27 hektāri. Īpašuma izsoles sākumcena ir 1200 lati, kas nav apliekama ar PVN.

Tāpat paredzēts izsolīt «Krājinvestīcijām» piederošu nekustamo īpašumu Mērsraga novadā, Mērsraga pagastā, «Jomās». Īpašumu veido zemesgabals ar kopējo platību 0,53 hektāri. Īpašuma izsoles sākumcena ir 6000 lati, kas nav apliekama ar PVN.

Kā ziņots, Rīgas apgabaltiesa 2012.gada maijā nolēma sākt «Krājbankas» bankrotu. Bankrotu lūdza sākt «Krājbankas» administrators - revīzijas kompānija «KPMG Baltics» -, kas secināja, ka neviens no četriem saņemtajiem bankas sanācijas priekšlikumiem nav realizējams. Arī Finanšu un kapitāla tirgus komisija apstiprināja bankrota procedūru kā bankas maksātnespējas risinājumu.