Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Latvia Tours» ziņo par veiksmīgu darbību 2012. gadā un plāno stabilu sniegumu arī 2013. gadā

Kopējais «Latvia Tours» pārdošanas apgrozījums 2012. gadā ir pārsniedzis 11.1 miljons LVL un pieaudzis par 9.4 % salīdzinājumā ar 2011. gadu, savukārt peļņa palielinājusies par 42 %.

Vislielākais «Latvia Tours» pārdošanas apjoma pieaugums 20 % apmērā, ir vērojams atpūtas ceļojumu segmentā, kas lielā mērā ir saistīts ar faktu, ka firma izveidojusi jaunu un modernu mājas lapu, kā arī ar aktīvu dalību tūrisma izstādē - gadatirgū «Balttours2012» un citām ar atpūtas ceļojumiem saistītām mārketinga aktivitātēm.

Stabils pieaugums 15 % apmērā vērojams arī darījumu braucienu organizēšanas sektorā, kas sastāda 50 % no firmas kopējā apgrozījuma, savukārt «Latvia Tours» piederošā aviobiļešu pārdošanas portāla «Lidot.lv» apgrozījums 2012. gadā pārsniedzis 2 miljonu robežu un 11 % pieaugumu salīdzinājumā ar 2011. gada apgrozījumu.

Stabilus rezultātus uzrāda arī Ienākošā tūrisma un konferenču nodaļa, kas starptautiski pazīstma ar zīmolu «Con-ex» .

2013. gadā «Latvia Tours» turpinās darbu pie tehnoloģisko inovāciju ieviešanas, tādējādi palielinot darbinieku produktivitāti, aktīvi strādās pie korporatīvo risinājumu piedāvāšanas biznesa klientiem, kā arī turpinās ņemt dalību starptautiskajās tūrisma izstādēs un gadatirgos, pievēršot lielāku uzmanību ārējo tirgu paplašināšanai.

Firmas akciju kapitāls ir 80 000 latu, un 2012. gadā nodokļos samaksāti 192923 LVL.

SIA «Latvia Tours» ir pilna servisa tūrisma aģentūra, kas dibināta 1992. gadā.

* Šis ir apmaksāts reklāmas raksts