Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

NVA izsludina pieteikšanos mūžizglītības kuponiem

Jūnijā Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) izsludina pieteikšanos dalībai Eiropas Sociālā fonda projektā «Mūžizglītības pasākumi nodarbinātām personām», piedāvājot nodarbinātām un pašnodarbinātām personām papildināt un pilnveidot darbam nepieciešamās prasmes un zināšanas.

Kā informē NVA pārstāve Iveta Kancēna, valsts atbalstu projektā varēs saņemt tie strādājošie, kuri visvairāk ir pakļauti bezdarba riskam un kam ir grūtāk pielāgoties darba tirgus pārmaiņām.

Kuponus varēs saņemt nodarbinātās vai pašnodarbinātās personas, kas vecākas par 45 gadiem, kā arī personas vecumā no 25 līdz 44 gadiem (ieskaitot), kuras atbilst vismaz vienam no atbalsta mērķgrupas kritērijiem: personai ir noteikta invaliditāte, personai ir divi bērni vai vairāk vecumā līdz 18 gadiem vai persona ir atzīta par trūcīgu.

Kā skaidro aģentūrā, pieteikties dalībai ESF projektā «Mūžizglītības pasākumi nodarbinātām personām» šogad varēs ne tikai iesniedzot pieteikumu NVA filiālē klātienē, bet arī reģistrējoties elektroniski NVA mājas lapā.

Elektroniskā pieteikšanās NVA mājas lapā tiks uzsākta no 11.jūnija, savukārt nedēļu vēlāk - no 18. jūnija tie pretendenti, kuriem nav iespējas pieteikties elektroniski, pieteikumus varēs iesniegt NVA filiālēs klātienē.