Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgā vīrietis draud uzspridzināt frizētavu

Pirmdien Rīgā policija aizturējusi vīrieti, kurš draudējis uzspridzināt frizētavu, kurā strādā viņa sieva.

Informācija oficiālajā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes «Facebook» lapā liecina, ka 3.jūnijā policija saņēma izsaukumu uz kādu frizētavu, kurā bija ieradies kāds vīrietis un paziņojis, ka tūliņ frizētavu «uzlaidīšot gaisā». Pāris minūšu laikā policijas darbinieki ieradās frizētavā, taču vīrietis jau bija aizgājis.

Notikuma vietā policijas darbinieki noskaidroja, ka draudus izteikušais vīrietis ir vīrs vienai no frizierēm, kura tajā brīdī darbā nebija. Pārējās frizieres pastāstīja, ka vīrietis bijis agresīvi noskaņots un ka vainojis visas frizētavas darbinieces viņa laulības iziršanā, draudot uzspridzināt frizētavu.

Pēc dažām stundām policijas darbiniekiem izdevās atrast un aizturēt agresīvo vīrieti. Vēlāk vīrieša dzīvesvietā tika veikta sankcionēta kratīšana, un dzīvoklī policisti atrada iespaidīgus munīcijas krājumus - divas kaujas pistoles, aptuveni 200 patronas, vairākas trotila briketes, detonēšanas ierīces, skrotis un citas mantas.

Vakar 1962.gadā dzimušajam vīrietim kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums.

Pret vīrieti sākts kriminālprocess par draudu izteikšanu un šaujamieroču un sprāgstvielu nelikumīgu glabāšanu.