Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Brīdina par militāro transporta līdzekļu kustību uz ceļiem

Starptautisko militāro mācību «Saber Strike 2013» dēļ, kas norisinās Ādažu poligonā, no 10. līdz 13.jūnijam pa vairākiem autoceļiem notiks paaugstinātas intensitātes militāro transporta līdzekļu kustība, portālu «Apollo» informēja Aizsardzības ministrijā (AM).

Militāro transporta līdzekļu kustības dēļ būs slēgts ceļa posms no Kadagas – Iļkenes ceļa krustojuma līdz Iļkenei 10.jūnijā no plkst.12 līdz 14, 11.jūnijā no plkst.15 līdz 17, 12.jūnijā no plkst.9 līdz 11 un 13.jūnijā: no plkst.2 līdz 4.

Slēgtā posma apbraukšanai jāizmanto grantēto ceļu Kadaga-Iļkene.

Savukārt pirmdien, 10.jūnijā, no plkst.10 līdz 12, militārā autotransporta kolonna pa valsts autoceļu A1 (E67) virzīsies no Ādažu bāzes līdz Lilastes kustības pārvadam.

Nacionālie bruņotie spēki atvainojas par sagādātajām neērtībām, lūdz ar izpratni izturēties pret iespējamajiem satiksmes kustības īslaicīgiem apgrūtinājumiem, kā arī ievērot ceļu satiksmes noteikumus un Militārās policijas satiksmes regulētāju norādījumus.