Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«OKartes rallisti» Sirmacis un Blūms startēs rallijsprintā «Gulbis 2013»

Šajā nedēļas nogalē, 8.jūnijā, Cesvaines apkārtnē norisināsies Latvijas Rallijsprinta Čempionāta ceturtais posms - «Gulbis 2013». Šajās sacīkstēs startēs arī divas «OKartes Autosporta Akadēmijas» rallija komandas ekipāžas - Ralfs Sirmacis/Māris Kulšs un Emīls Blūms/Andris Mālnieks.

Šajā rallijsprintā «2WD open» klasē ir pieteikušies 15 dalībnieki. Tajā skaitā viens no spēcīgākajiem komandas konkurentiem, Atis Bruņinieks, kurš pirmo reizi karjerā startēs ar «Ford Fiesta R2», un Andis Neikšāns, kurš šajās sacīkstēs nolēmis piedalīties ar BMW M3 automašīnu. Uz šo rallijsprintu abas «OKartes» ekipāžas dodas ar dažādiem mērķiem.

Ekipāža Sirmacis/Kulšs arī šogad startē rallijsprinta čempionāta ieskaitē un šobrīd ieņem otro vietu kopvērtējumā, tāpēc mērķis ir cīnīties par augstāko rezultātu. «Šajā rallijsprintā ir jāatgūst līderpozīcijas čempionāta kopvērtējumā. Šobrīd 1. vietu ieņem Atis Bruņinieks, un nevienam nav noslēpums, ka viņš ir spēcīgs konkurents. Tāpat arī Emīls Blūms noteikti būs ātrs. Domāju, ka būs laba cīņa,» uzsver Sirmacis.

Emīls Blūms, kurš Talsos piedzīvoja avāriju, šo rallijsprintu aizvadīs treniņrežīmā. Galvenais mērķis ir atgūt pārliecību pār sevi. «Šajās sacīkstēs rezultāts noteikti nebūs mūsu prioritāte. Ir jāatgūst stabilitāte, kuru pazaudējām Talsos. Protams, nevar braukt arī ļoti lēni, bet lieki nekur neriskēšu. Tagad, pēc piedzīvotās avārijas, man ir ļoti svarīgi nostiprināt savu sadarbību ar stūrmani. Tā kā šobrīd starp lielajiem rallijiem ir neliela pauze, tad šis rallijsprints mums būs labs treniņš, lai uz nākamajām sacensībām mēs būtu pienācīgi sagatavojušies atkal sastādīt nopietnu konkurenci mūsu sāncenšiem,» stāsta Blūms.

Kopā rallijsprintā «Gulbis 2013» sportistiem būs jāaizvada pieci ātrumposmi ar kopējo garumu 45,64 kilometri. Sirmacis/Kulšs startēs ar 19. numuru, bet ekipāžai Blūms/Mālnieks piešķirts 20. starta numurs.