Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sudraba joprojām neplāno iesaistīties politikā

Bijusī ilggadējā valsts kontroliere Inguna Sudraba joprojām neplāno pievienoties nekādam politiskajam spēkam un iesaistīties politikā.

Sudraba aģentūrai LETA apgalvoja, ka nekādas sarunas par pievienošanos kādam politiskajam spēkam nenotiek. Viņa arī uzsvēra, ka neplāno iesaistīties politikā un startēt nākamajā gadā gaidāmajās parlamenta vēlēšanās.

Tāpat viņa arī pati neplānojot dibināt partiju.

Tikmēr publiskajā telpā izskanējis, ka bijusī valsts kontroliere varētu pievienoties, piemēram, partijai «Reģionu alianse». Sudraba gan norāda, ka viņai par šo ir «pirmā dzirdēšana» un nekādas sarunas par šo jautājumu nenotiek.

Taujāta par nākotnes plāniem, Sudraba norādīja, ka šo jautājumu varētu komentēt vēlāk.

Jau ziņots, ka Sudraba valsts kontrolieres amatā bija kopš 2004.gada decembra un amatu pameta šā gada 24.janvārī, kad amatā stājās jaunā valsts kontroliere Elita Krūmiņa. Vēl būdama valsts kontrolieres amatā, Sudraba izvairījās runāt par saviem nākotnes plāniem, norādot, ka par to domās tikai tad, kad beigs pildīt līdzšinējos amata pienākumus. Viņa gan neslēpa, ka ir saņēmusi vairākus piedāvājumus, taču darba dēļ nav tiem pievērsusies. Tomēr viņa arī stingri pateikusi, ka sev vietu valsts pārvaldē neredz, jo nav nevienas citas valsts iestādes, kurā būtu tik plašs redzesloks, kāds tas bija Valsts kontrolē.