Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Diplomandu dienas LMA: Prezentāciju diena un «PechaKucha» prezentāciju vakars

No 2013. gada 5. jūnija līdz 20. jūlijam Latvijas Mākslas akadēmijā norisinās Dizaina diplomandu dienas «KAM», kuru ietvaros ir skatāma jauno dizaineru izstāde, kā arī notiks seminārs un dizaina diplomandu prezentācijas. Šogad Latvijas Mākslas akadēmijas Dizaina nodaļu absolvē 36 jauni dizaineri, kuri ir gatavi dalīties ar saviem diplomdarbiem, lai plašākam nozares speciālistu un interesentu lokam stāstītu un atbildētu uz jautājumu «Dizains kam?» un piedāvātu dizaina risinājumus, kas trāpa mērķī – uzlabo vidi, kurā dzīvojam, un sniedz savu artavu Latvijas konkurētspējas celšanā. 

Dizaina diplomandu dienās piedalās Mākslas akadēmijas Dizaina nodaļas Funkcionālā dizaina, Vides mākslas, Metāla dizaina un Modes mākslas apakšnozaru diplomandi.

Ceturtdien, 13. jūnijā, no plkst. 14.00 līdz 18.00 Mākslas akadēmijas Radošajā telpā (1. stāva zālē) norisināsies Dizaina diplomandu prezentāciju diena. Pasākuma laikā notiks Mākslas akadēmijas Dizaina nodaļas bakalaura un maģistra programmu diplomandu darbu prezentācijas, kā arī diskusija ar industrijas pārstāvjiem, profesionālo dizaina organizāciju vadītājiem, pašvaldības un ministriju pārstāvjiem un dizaina skolu pasniedzējiem.

Līdzās prezentācijām un diskusijai Dizaina nodaļas bakalaura un maģistra programmas diplomandi strādās katrs savā stendā un atbildēs uz jautājumiem. Pasākums iecerēts kā dialogs ar uzņēmējiem un žurnālistiem, kā formāts sadarbības veicināšanai ar citu augstskolu studentiem jaunu produktu un pakalpojumu izstrādē, kā iespēja dizaina studiju reflektantiem un citiem apmeklētājiem uzzināt, kāds ir studiju saturs Dizaina nodaļas Funkcionālā dizaina, Vides mākslas, Metāla dizaina un Modes mākslas apakšnozarēs.

13. jūnija programmu noslēgs PechaKucha prezentāciju vakars, kas Mākslas akadēmijas jaunajā studiju korpusā (ieeja no pagalma) noritēs no plkst. 19.00 līdz 21.00.

Dizaina diplomandu dienas «KAM» ir iespēja Latvijas dizaineriem, radošajiem uzņēmējiem un dizaina lietotājiem iepazīties un sākt sadarbību. Dizaina diplomandu dienu izstādi un pavadošos pasākumus apmeklēt aicināti uzņēmēji, ražotāji, citu augstskolu studenti un pedagogi, žurnālisti, dizaina studiju reflektanti, kā arī ikviens interesents, kas vēlas sekot līdzi aktuālajam dizainā.

Pilna Dizaina diplomandu dienu «KAM» programma:

 • 05.06. – 20.07. Dizaina diplomandu dienu izstāde. LMA Radošā telpa.
 • 06.06. plkst. 10.00 Bakalaura diplomdarbu aizstāvēšana. LMA Radošā telpa.
 • 12.06. plkst. 10.00 Maģistra diplomdarbu aizstāvēšana. LMA Radošā telpa.
 • 13.06. plkst. 14.00 Dizaina diplomdarbu prezentāciju diena. Prezentācijas, tikšanās ar uzņēmējiem, citu augstskolu studentiem un docētājiem. LMA Radošā telpa.
 • 13.06. plkst. 19.00 PechaKucha. LMA jaunais korpuss (ieeja no pagalma).
 • 21.06. plkst. 17.00 Bakalauru programmas izlaidums. LMA aulā.
 • 28.06. plkst. 17.00 Maģistru programmas izlaidums. LMA aulā.

Izstādes darba laiki:

 • Otrdien, trešdien, piektdien, sestdien: 11.00 – 18.00
 • Ceturtdien: 11.00 – 19.00
 • Pārtraukums: 14.30 – 15.00
 • Pirmdien, svētdien un 25. jūnijā: slēgts

Ieeja bez maksas.

Izstādes norises vieta:

 • Latvijas Mākslas akadēmijas Radošā telpa (1. stāva zāle)
 • Kalpaka bulvāris 13, Rīga