Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Deputāts vēršas DP par Krievijas propagandas mācību grāmatu

Rīgas domes (RD) deputāts Jānis Mārtiņš Skuja vērsies Drošības policijā un Izglītības un zinātnes ministrijā, informējot par Krievijas propagandas mācību grāmatas izplatīšanu Rīgas skolā.

Skuja norāda, ka grāmata «Ievads politoloģijā» 10-11.klasei dalīta Rīgas 10.vidusskolā. Grāmata izdota Krievijā kā kaimiņvalsts mācību līdzeklis.

«Mēs tikai brīnāmies par Krievijas karogiem automašīnās, daudzām radio stacijām, kurās dzirdams «mūsu prezidents Putins», valsts impotenci, nodrošināt Krievijas pierobežā normālu Latvijas televīzijas kanālu uztveri, bet vairs nebrīnāmies par ikgadējo, apgriezienus uzņemošo, 9.maija «dzertiņu» un Rīgas domes rezultātiem šodien. Vai šis gadījums ir visam turpinājums? Vai Krievijas Federācijas izdotajai mācību grāmatai «Ievads politoloģijā» ir jābūt kā izziņas un eksaminējamam materiālam Latvijas skolās? Lieki piebilst, kas šajā grāmatā ir varena lielvalsts un, kas pasaulē lielākais agresors. Viss padomijas stilā,» norāda Skuja.