Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Mācību gada noslēguma ballīte beidzas ar grautiņu

Ar masu nekārtībām sestdien beigusies kāda sociālās saziņas tīklā «Facebook» organizēta mācību gada noslēguma ballīte Anglijas dienvidaustrumos.

«Daily Mail» vēsta, ka sākotnēji nelielā draugu lokā iecerētā ballīte kādā mājā Anglijas dienvidaustrumos, Sarijas grāfistē, izvērtusies par īstu grautiņu pēc tam, kad ielūgums uz to tika neapdomīgi izplatīts «Facebook».

Svētdienas vakarā privātmājā sāka ierasties nelūgti viesi. Jandāliņam uzņemot apgriezienus un kļūstot aizvien skaļākam, kaimiņi izsauca policiju, taču satracinātie pusaudži uzbruka policijas darbiniekiem, apmētājot viņus ar dažādiem priekšmetiem. Viena policijas darbiniece tika savainota, cietušas arī vairākas policijas automašīnas.

Policija aizturējusi trīs ballītes dalībniekus un meklē notikušā aculieciniekus. Savukārt vecāki, kas notikuma brīdī nebija mājās, joprojām neko nezina par notikušo.

Tikmēr pusaudži, kas apmeklējuši ballīti, sociālās saziņas tīklā «Twitter» apspriež, ka jaunieša, kurš ballīti organizēja, dzīve pēc vecāku atgriešanās būs īsta elle.