Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sesks uzskata, ka nodemonstrējis «demokrātijas paraugstundu»

Liepājas partijas līderis un pašreizējais Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks uzskata, ka veidojot jaunās domes sasaukuma koalīciju, partija ir nodemonstrējusi demokrātijas paraugstundu.

Sarunā Latvijas Radio otrdienas rītā Sesks norādīja, ka bijuši vairāki mēģinājumi vienoties ar Reformu partiju (RP) par koalīcijas izveidi, taču visi piedāvājumi to nav apmierinājuši. Sesks piedāvājis RP domes priekšsēdētāja vietnieka amatu, kam RP nav piekritusi. Tad Liepājas partija «nodemonstrējusi demokrātijas paraugstundu», gan RP, gan «Saskaņas centram» (SC) piedāvājot pa mēra vietnieka amatam.

«Tādā veidā būtu iespēja pārvaldīt pilsētas jautājumus visiem kopā. Arī šis piedāvājums tika kategoriski noraidīts. Pēc tam jau bija grūti piedāvāt kādu [koalīcijas] konstrukciju,» sacīja Liepājas mērs.

«Domē vajadzīgi pieredzējuši, darboties griboši cilvēki. Ja visa domes vadība tiek noraidīta, tad to uzskatījām par ultimātu. Paralēli veicām sarunas ar SC,» teica Sesks.

Liepājas mērs atzina, ka ar SC panākta vienošanās, ka domē netiks risināti politikas jautājumi, tostarp arī par 16.marta un 9.maija pasākumiem.

Jautāts, vai viņš nedomā, ka liepājnieki būs vīlušies Liepājas partijā, kas vienojās par sadarbību ar SC, Sesks vēlreiz uzsvēra, ka mēģinājis vienoties ar RP, taču tas nekādi nav izdevies.