Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Slepkavība Alpos: policijai jauns interesants pavediens

Policija, kas izmeklē pagājušajā gadā Francijas Alpos notikušo irākiešu izcelsmes Lielbritānijas pilsoņu ģimenes slepkavību, konstatējusi, ka upura brālis pirms slepkavības veicis telefona zvanus uz Rumāniju, vēsta «The Local», atsaucoties uz prokurora sniegto informāciju.

Prokurors Ēriks Melo pirmdien paziņojis, ka Francijas policija lūgusi Rumānijas varas iestādes noskaidrot, kam zvanījis nogalinātā Saada al Hili brālis Zaids al Hili.

«Mēs zinām, ka tika veikti zvani uz Rumāniju, taču pagaidām nezinām, kam tika zvanīts,» sacījis Malo.

Malo jau iepriekš izvirzījis versiju, ka slepkavību pastrādājis pasūtījuma slepkava no Austrumeiropas, vienlaikus gan uzsverot, ka pagaidām tai pietrūkst pierādījumu.

Malo pieļauj, ka Saadam al-Hili bija strīds ar brāli par ievērojamu ģimenes mantojumu, kas varētu būt slepkavības motīvs.

Jau ziņots, ka pagājušā gada septembra sākumā Francijas Alpos kāda ciema autostāvvietā tika nošauti četri cilvēki ‒ trīs irākiešu izcelsmes tūristi, kas bija vienas Lielbritānijā dzīvojošas ģimenes locekļi, un vietējais velosipēdists.