Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Bērziņam netiek izsniegta brīvlaišanas vēstule

Latvijas Basketbola savienība (LBS) nav izsniegusi brīvlaišanas vēstuli «VEF Rīga» komandas uzbrucējam Kasparam Bērziņam, ziņo savienības mājaslapa.

Kā ziņots, Bērziņa aģents pagājušajā nedēļā LBS iesniedzis dokumentus, cenšoties panākt sportista brīvlaišanu no kluba.

«Bērziņam netiek izsniegta brīvlaišanas vēstule, jo spēlētājam ir spēkā ar «VEF Rīga» noslēgtais līgums, un iesniegtajos dokumentos nav juridisku argumentu, lai to lauztu,» paziņojis LBS licencēšanas un pāreju menedžeris Māris Jučmanis.

Pēc iepazīšanās ar iesniegtajiem dokumentiem LBS licencēšanas un pāreju menedžeris nolēmis, ka pieprasījums nav apmierināms.

Kā ziņots, Bērziņš jau maija beigās sarunā ar aģentūru LETA paziņoja, ka nav drošs, vai paliks Latvijas čempionu rindās arī nākamajā sezonā, lai arī līgums pērn tika noslēgts uz trim gadiem.

Tāpat vēstīts, ka pagājušajā nedēļā kļuva zināms, ka «VEF Rīga» komandu atstājis basketbolists Dairis Bertāns, kurš pievienojies spēcīgajam Spānijas basketbola čempionāta (ACB) klubam Bilbao «Uxue».