Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Lems par bēdīgi slavenā deputāta kandidāta Kasema izslēgšanu no partijas

Partijas «Saskaņas centrs» Salaspils pirmorganizācijas kopsapulcē rīt, 12.jūnijā, plkst.19.30 tiks lemts par bēdīgi slavenā pašvaldības deputāta kandidāta Marata Kasema izslēgšanu no partijas, aģentūrai LETA pastāstīja SC Salaspils līdere Ludmila Fedorkova.

«Domāju, ka viņu izslēgs. Kasems vairs nebūs «Saskaņas centra» biedrs,» prognozēja Fedorkova un piebilda, ka Kasema izteikumus nevēlas komentēt.

Kā ziņots, sociālajos tīklos un citos interneta portālos plašu ievērību izsaucis video, kurā redzams Kasems, gānoties par pašvaldību vēlēšanu rezultātiem. Kasems pēc neveiksmes vēlēšanās veltījis lamuvārdus un lāstus gan politiskajiem konkurentiem, gan arī vēlētājiem.

Politiskās apvienības «Saskaņas centrs» (SC) līderis Jānis Urbanovičs pēc video noskatīšanās, atzina, ka par šādu partijas biedra rīcību ir sašutis un nokaunējies.

Urbanovičs norādīja, ka, uzzinot par «šo negadījumu», sazinājies ar SC Salaspils nodaļas vadītāju un uzdeva tuvākajā laikā izvērtēt šo gadījumu.

Urbanovičs vienlaikus uzsvēra, ka vienpersoniski partijas vadītājs nevar kādu sodīt un SC stingri ievēro nodaļu suverenitāti. «Es nevaru izslēgt cilvēku no partijas un pat sodīt nevaru. Tas jādara tur uz vietas. Mēs, protams, varam labot to spriedumu, ko lems nodaļas biedri, mēs to varam padarīt gan stingrāku, gan vājināt,» skaidroja politiķis. «Es domāju, ka organizācijas biedri ir tikpat sašutuši kā es,» situāciju komentēja Urbanovičs, «man bija kauns.»

Kasems SC sarakstā Salaspilī startēja ar astoto numuru, saņemot 131 plusu. Vēl 44 vēlētāji šo deputāta kandidātu bija izsvītrojuši, Kasems palika 13.vietā un domē neiekļuva. Kopumā Salaspils novadā SC jaunajā sasaukumā pārstāvēs četri deputāti.

Kasems ir dzimis 1990.gadā, 2008.gadā pabeidzis Salaspils 2.vidusskolu un pašlaik ir students.