Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pensionāres varoņdarbs, kas sajūsmināja sabiedrību, kaimiņos raisa smīnu

Pensionāre, kura izpelnījās sabiedrības sajūsmu, uzveicot divus laupītājus, kaimiņos raisījusi smīnu, vēstī raidījums «Tv3 Ziņas».

: Smagi ievainota 80 gadus veca sieviete aiztur divus noziedzniekus

Pensionāre bija atteikusies uzbrucējiem dot naudu alkoholam, kas viņus sadusmoja. Viens no uzbrucējiem sirmgalvei iesitis ar gaļas āmuru, bet otrs ar papīra nazi dziļi ievainojis pensionāri kaklā.

Lai gan pamatīgi traumēta, sirmgalve paguvusi no iekšpuses aizslēgt durvis un paslēpties vienā no istabām.

Divas aizturētās personas pensionāri iepriekš pazina, viena persona bija dzīvojusi pie viņas, tāpēc viņa droši ielaidusi viņus dzīvoklī.

Cietusī sirmgalve no gūtajām traumām atgūstas Austrumu slimnīcas renimācijā. Mediķi komentārus atsakās sniegt taču norāda, ka sievietes veselības stāvoklis vērtējams kā stabils.

Tikmēr 80 gadus vecās pensionāres kaimiņi sarunā ar televīziju neslēpj, ka šajā dzīvoklī regulāri notikuši skandāli un iedzeršanas.

«Viņai 80 un viņa ir spēcīgāka par tādu, kam 60 gadu. Jā, tāda viņa ir. Tur vienmēr notika rupja lamāšanās, kaušanās, durvju dauzīšana, uz kāpnēm viņa lamājās, nu, kad met tos bomžus ārā. Nu, ne bomžus, bet tos dzērājos. Jo brīžiem, ja arī dēls atnāk ar kādu dzērāju, tad viņa nelaiž. Mēs pa šiem gadiem esam pieraduši, ka par to vairs neliekamies ne zinis,» sacījusi kaimiņiene Irēna.

Attiecības ar pārējiem kaimiņiem esot sliktas, kaimiņi pat uzlikuši nožogojumu uz bēniņiem, jo tur regulāri pārnakšņojuši sievietes paziņas.

Kaimiņiene Katrīna sacījusi: «Tam dēlam nāk nenormāli daudz draugu un visi viņi ir alkoholiķi.»

Savukārt kaimiņiene Irēna norādījusi, ka sieviete nereti ir alkohola reibumā.

Līdz ar to aizkustinošais stāsts par pensionāri, kura policistiem palīdzējusi aizturēt uzbrucējus, kaimiņos raisa smīnu.

Vairāk skaties TV3 Ziņu sižetā!