Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Interesants atgadījums: Meitene iebrauc Turcijā ar rozā vienradža «dokumentiem»

Deviņus gadus vecai skolniecei izdevies iebraukt Turcijā, uzrādot robežsargiem spēļu pasi, kas «izsniegta rozā vienradzim».

Britu mediji vēstī, ka deviņgadīgās Emīlijas Harisas viltus pasē, kuru viņa uzrādījusi nejauši, pat iespiests Turcijas robežsargu zīmogs.

Interesanti, ka arī fotogrāfijā attēlots īstenais «pases īpašnieks», proti, spēļu rozā vienradzis.

Meitenes vecāki atzinuši, ka nejauši sajauca pases un Antālijas lidostā meitai izsnieguši neīsto dokumentu.

Meitenes māte šo kļūdu pamanījusi, kad meita pēc robežkontroles pārbaudes atdeva viņai pasi. Sieviete atzina, ka kritusi panikā, jo nodomāja, ka kāds tūlīt sāks ģimeni meklēt, taču tas nenotika.

«Pase pat neizskatījās pēc īstas - uz tās vāka attēlots zeltīts lācītis un tās izmērs krasi atšķiras no manas un mana vīra pases,» teikusi māte.

Viņa atklājusi, ka lidostas darbinieks pat apvaicājies, cik meitenei gadu un, saņemot atbildi, iespiedis pasē zīmogu.

Māte ir sašutusi, jo pasē pat nav mazās meitenes fotogrāfijas un sliktākais esot tas, ka pases īpašnieks - vienradzis - pat nebija atbraucis līdzi.

Māte norādījusi, ka šis atgadījums ir jautrs, taču tai pašā laikā liek bažīties bērnu vecākiem, redzot, cik viegli bērns var tikt pāri robežai un iebraukt citā valstī.