Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Skolnieces un skolotāja mīlas stāsts: Arvien vairāk skaidrojumu par skandalozo dēku

Lielbritānijā tiesā turpina izskanēt arvien vairāk skaidrojumu ar matemātikas skolotāja Džeremija Foresta un viņa skolnieces Meganas Stamersas mīlas stāstu, kam bija pievērsta liela mediju uzmanība.

Forests, turpinoties tiesai, atklājis, ka atzinies Stamersai mīlestībā, kad viņai bija 14 gadu, dažas dienas vēlāk viņš viņu noskūpstījis, savukārt dažas nedēļas vēlāk abi stājušies intīmās attiecībās Foresta mājā, viņa sievas prombūtnes laikā.

Kad Forests atskārta, ka viņu mīlas stāsts var nākt gaismā, viņš kopā ar savu skolnieci nolēma bēgt uz Franciju, kur pavadīja astoņas dienas.

Tiesā tika pārraidīta arī intervija ar Stamersu, kura sniedza savu skaidrojumu. Viņa pastāstīja, ka satuvinājās ar skolotāju pēc brauciena uz ASV, tad abi sāka apmainīties ar ziņām sociālajā tīklā «Twitter» un sarakstīties ar īsziņām. Ar laiku tās kļuva arvien koķetākas.

Skolniece pastāstīja, ka 2012.gada aprīlī viņa saņēma ziņu «Twitter»: «Man rīt tev kaut kas jāpasaka.»

«Es ierados skolā agri no rīta. Viņš pateica, ka mani mīl un es sacīju, ka tas ir abpusēji. Tad viss kļuva nopietni,» stāstīja skolniece.

Vaicāta par pirmo skūpstu, meitene norādīja: «Es atceros vienu dienu viņa klasē, bijām tikai viņš un es un viņš sacīja, ka vēlas mani noskūpstīt, es atbildēju, ka arī to vēlos, jo es arī vēlējos.»

Stamersa atklāja, ka, neraugoties uz to, ka viņa bija skolniece, bet Forests - divreiz vecāks skolotājs, viņa nekad nejutās, ka būtu paveikusi ko sliktu.

«Es saprotu, ka likuma ziņā tas ir nepareizi, bet es nejutos nepareizi,» piebilstot, ka vecumam nav bijis nozīmes. Tāpat meitene atzina, ka abi joprojām mīl viens otru.

«Cilvēki domā, ka es nezinu, kas notiek manā galvā, jo man ir 15 gadu, bet es zinu, es zinu, ko es vēlos,» viņa teica.

Abu noslēpums nāca gaismā, kad policija konfiscēja meitenes mobilo tālruni. Nākamajā dienā Forests meiteni savāca un abi uzsāka bēguļošanu. «Viņš izskatījās ļoti noraizējies, ļoti satraucies, jo mēs zinājām, ka mūs noķers par kaut ko tādu, ko neuzskatījām par nepareizu,» sacīja meitene.

Kad abi jau bija uz prāmja, Forests izmeta jūrā mobilo tālruni, tad devās uz Parīzi, no kurienes nokļuva Bordo.

Stamersa atklāja, ka viņi neskatījās ziņas, tāpēc nezināja, cik lielu rezonansi viņu bēgšana un mīlas stāsts radījis medijos.

Pēc tam abi tika notverti un pēdējā reize, kad mīlnieki redzēja viens otru, bija policijas iecirknī.

Tiesa turpinās.