Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vācijas pilsonis Saulkrastos apķēpā vilciena vagonus

Trešdien policija aizturējusi vilciena vagonu un teritorijas nožogojuma apzīmētājus.

Kā portālu «Apollo» informēja Valsts policijas pārstāve Ance Rozīte, trešdien, 12. jūnijā ap pulksten 21.50 kāds iedzīvotājs piezvanīja uz Rīgas Latgales policijas iecirkni un paziņoja, ka pamanījis, kā trīs jaunieši apzīmē Daugavas stadiona teritorijas nožogojumu.

Policijas darbinieki nekavējoties izbrauca uz notikuma vietu un iespējamie vainīgie tika aizturēti, un pie viņiem tika atrasti krāsu baloniņi. Divi no aizturētajiem bija 1992. gadā dzimuši, bet trešais – 1991. gadā dzimis jaunietis, kuri iepriekš nav nonākuši policijas redzeslokā. Visi trīs aizturētie savu vainu pastrādātajā noziegumā atzina.

Savukārt otrdienas naktī tika konstatēts, ka Saulkrastos kāds ir apzīmējis vilciena vagonus. Izmeklēšanas gaitā Valsts policijai sadarbojoties ar Latvijas dzelzceļa apsardzes darbiniekiem, 11. jūnija rītā, Rīgā, aizdomās par trīs vilciena vagonu apzīmēšanu izdevās aizturēt kādu 1974. gadā dzimušu Vācijas pilsoni.

Aizturētais savu vainu noziegumā atzina un bija ar mieru atlīdzināt radušos zaudējumus. Noskaidrots, ka noziegumā bija iesaistītas vēl divas personas, kuras šobrīd tiek meklētas. Šobrīd tiek pārbaudīta vīrieša saistība ar citu vilcienu apķēpāšanas gadījumu Jūrmalā.

Abos gadījumos uzsākti kriminālprocesi par tīšu mantas bojāšanu un turpinās izmeklēšana.