Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Atbalstām snovbordistu Tomu Petruseviču ceļā uz olimpiskajām spēlēm

15. jūnijā alternatīvās mūzikas klubā «A Nice place» (Citadeles iela 2) notiks labdarības pasākums «Atbalstām Tomu ceļā uz olimpiskajām spēlēm», «Apollo» informēja Dace Nikolaisone.

Snovbords Latvijā ir sasniedzis zināmu līmeni, kā arī ieguvis popularitāti sporta kultūrā. Kaut gan Latvija nav lielu kalnu zeme, tomēr teju katrā novadā jau ir izveidotas nobraucienu trases. Pasākuma ietvaros tiks vākti līdzekļi jaunajam snovbordistam Tomam Petrusevičam, lai viņš varētu cīnīties par ceļazīmi uz 2014. gada Ziemas Olimpiskajām spēlēm Sočos, Krievijā.

Sportists ir apņēmības pilns, centīgs un neatlaidīgs. Nokļuvis jau ir pusceļā un apstāties negrasās. Ar gribasspēku vien nepietiks, ir nepieciešams finansiāls atbalsts. Ja esi par sporta izaugsmi, vēlies piedzīvot vēsturisku brīdi Latvijas snovbordā un redzēt, kā latviešu snovbordists startē Ziemas Olimpiskajās spēlēs, tad pievienojies un atbalsti.

Toma sasniegumi šogad ir augsti. Tomam ir visas iespējas pārstāvēt Latviju Ziemas Olimpiskajām spēlēm 2014. gadā Sočos.

Petruseviča mērķis ir popularizēt snovbordu Latvijā. Pilnveidot prasmes, kā arī attīstīt snovborda līmeni Latvijā. Rādīt piemēru un motivēt jaunos sportistus. Toms Petrusevičs ir centīgs un neatlaidīgs, lai sasniegtu galveno un būtiskāko mērķi, kvalificēties Ziemas olimpiskajām spēlēm «Soči – 2014».

Lai Petrusevičs sasniegtu mērķi ir nepieciešams sezonu sākt jau šovasar – pirmā treniņa nometne un Pasaules kausa kvalifikācijas posms Olimpiskajām spēlēm notiks Jaunzēlandē.

Labdarības pasākums plānots ar plašu programmu, kuru papildinās konkursi, muzikāli priekšnesumi un citas aktivitātes ar atbalstītāju piedalīšanos. Labdarības koncertā uzstāsies Marta Ritova, Gvido Linga ar grupu, «Band Mango» un vakaru noslēgs DJ duets «Crystral Sound System».

Ziemas sporta veidu cienītājiem un ne tikai, būs iespēja laimēt balvas no «Boards.lv». Kā arī iespējas laimēt balvas no «Monster energy drink».