Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nedēļas horoskops līdz pat Līgo vakaram: 17. - 23. jūnijs

Nedēļas horoskops līdz pat Līgo vakaram: 17. - 23. jūnijs 

 • AUNS Šonedēļ lielu lomu tavā dzīvē spēles finanses. Daudz prātosi kā tikt pie paprāvākām naudas summām, lai realizētu kādu savu mērķi, sapni. Nav izslēgts, ka meklēsi papildus darba iespējas. Kāds zīmes pārstāvis kravās koferus, lai dotos izbraucienā ārpus dzimtenes robežām. Veiksmīgi veidosies kontakti ar ārzemēm. Tuvojoties nedēļas izskaņai izjutīsi svētku vēsmas savā prātā un it visā, kas apkārt.
 • VĒRSIS Iespējams kāds zīmes pārstāvis būs nolēmis beidzot izmantot savas atvaļinājuma iespējas, lai dotos ceļojumā. Centies atturēties no konfliktiem, strīdus situācijām, kā arī to radīšanas. Darba jomā kā allaž pierādīsi sevi kā spējīgu un autoritatīvu personību. Iespējams strauji kāpsies augstāk pa karjeras kāpnēm. Svētku laiku pavadīsi kopā ar saviem vistuvākajiem līdzcilvēkiem.
 • DVĪŅI Būsi aktīvs un ne mirkli nespēsi nosēdēt rokas klēpī salicis. Daudz laika pavadīsi prātojot par savu dzīvi, nākotnes plāniem. Iespējams nostādīsi jaunu mērķi, uz kuru tiekties. Tevi aizraus viss jaunais, tieksies pēc novitātēm, lai kur arī spertu savu kāju. Privātajā dzīvē iespējami kā kritumi tā arī kāpumi. Sirdī brīvie Dvīņi nodosies romantiskiem un kaisles pārpilniem piedzīvojumiem.
 • VĒZIS Visnotaļ interesanta un notikumiem bagāta nedēļa. Tevi aizraus viss jaunais un neizprastais. Nav izslēgts, ka nolemsi apmeklēt kādus jaunus kursus, studijas, lai paplašinātu savu redzesloku. Brīvos brīžus pavadīsi kopā ar savu izredzēto, atvasītēm. Priecāsies, ka beidzot klāt svētku laiks, prātosi kā to vislabāk pavadīt, kur doties. Nebūtu vēlams lietot alkoholu.
 • LAUVA Pierādīsi sevi kā mērķtiecīgu personību, kas ne mirkli nesēdēs rokas klēpī salikusi. Vēlams uzklausīt arī līdzcilvēku sniegto padomu un viedokli. Izvairies no nelabvēļiem, viņu sabiedrības. Sirdī brīvajām Lauvām pastāv lieliskas iespējas sastapt savu īsto un vienīgo. Kopumā tu tieksies pēc atbalsta un sapratnes privātajā dzīves jomā. Līgo svētkus nolemsi pavadīt ar saviem draugiem, kolēģiem.
 • JAUNAVA Šī nedēļa solās būt visnotaļ veiksmīga un panākumiem bagāta. Tu lieliski spēsi saprasties kā ar jauniem, tā arī veciem. Arī darba jomā vari veidot jaunus kontaktus, meklēt sadarbības partnerus. Privātajā dzīves jomā gaidāmas vērienīgas izmaiņas, daudz kas būs atkarīgs no tevis paša, tavām vēlmēm un prasībām pret mīļoto cilvēku. Tevi aizraus skaistumkopšanas tematika.
 • SVARI Kopumā šī nedēļa solās būt diezgan smaga un notikumiem bagāta. Nav izslēgts, ka tev nāksies saskarties ar dažnedažādiem sarežģījumiem un dzīves pārbaudījumiem. Nebūsi sevišķi labā noskaņojumā. Kāds zīmes pārstāvis pat atteiksies no svētku atzīmēšanas, jutīsies pārāk nomākts un noguris tam visam. Centies atturēties no alkohola lietošanas.
 • SKORPIONS Šonedēļ tev grūtības var sagādāt komunikācija ar cilvēkiem. Nav izslēgti dažādi pārpratumi, konflikti, kā arī strīdus situācijas. Centies apiet visu negatīvo un nedaudz saņemt sevi rokās. Darba lietām būs pagrūti koncentrēties, taču nepadodies un paveic visu iecerēto. Būsi sajūsmā, ka beidzot klāt brīvdienas un svētki, prātosi jau laikus kā tos vislabāk pavadīt.
 • STRĒLNIEKS Tavs platais smaids apburs ne vienu vien līdzcilvēku. Kā vienmēr būsi smaidīgs un dzīvesprieka pārpilns. Tu lieliski spēsi saprasties ar jebkura gada gājuma cilvēkiem, kas, protams, tev noderēs arī risinot darba jautājumus un veidojot jaunus kontaktus tieši profesionālajā jomā. Vēlams atlicināt laiku arī savam mīļotajam cilvēkam, atvasītēm, sevišķi gados jaunākajām.
 • MEŽĀZIS Ar vienu kāju jau dzīvosi sava veida nākotnē. Būsi paveicis jau darbus uz priekšu, kas ļaus tev vairāk laika veltīt savām interesēm, hobijiem un vaļaspriekiem. Īpaši veiksmīga nedēļa tiem Mežāžiem, kas pārvalda paši savu privāto biznesu. Tavs radošais gars darbosies vēl neredzētos augstumos. Neskatoties uz to, ka tuvojas svētku laiks, brīvdienas tu lielāko daļu sava laika veltīsi darba lietām.
 • ŪDENSVĪRS Būsi enerģijas pārpilns, ne mirkli nespēsi nosēdēt mierā, tieksies pēc visa veida aktivitātēm. Tu nekādi nespēsi paciest ierobežojumus ne darbā, ne privātajā dzīves jomā. Tevi tracinās aizliegumi, likumi, tieksies tos pārkāpt, lai pierādītu, ka esi uz to spējīgs. Nespītējies un neradi konfliktus, strīdus situācijas. Svētku laiku pavadīsi kopā ar tuviniekiem.
 • ZIVIS Visnotaļ veiksmīga un panākumiem bagāta nedēļa. Tev lieliski padosies radošas nodarbes. Iespējams pārsteigsi ne vienu vien līdzcilvēku ar savu oriģinālo un visnotaļ netradicionālo skatījumu uz dzīvi, tās vērtībām. Sieviešu kārtas pārstāves pievērsīs lielu vērību savam izskatam, ārējam tēlam. Izvairies no skauģiem un nelabvēļiem, to sabiedrības. Svētkus tieksies pavadīt kopā ar savu izredzēto.