Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Praktikantu» pirmizrādi atzīmē ar <i>visgūglīgākā</i> uzņēmuma atrašanu

12.jūnijā «Kino Citadele» notika īpašais filmas «Praktikanti» pirms pirmizrādes seanss, kuru apmeklēja Latvijas IT nozares profesionāļi un iekārojamāko darba devēju uzņēmumu pārstāvji. «Labs Kino» ar šāda seansa rīkošanu vēlas aizsākt jaunu kino apmeklēšanas tradīciju.

«20th Century Fox» filmu izplatītāji Latvijā «Labs Kino» sadarbībā ar «Prakse.lv» veica Latvijas iekārojamāko darba un prakses devēju izpēti, lai noskaidrotu, kādas iespējas ikdienā tiek piedāvāti darbiniekiem un praktikantiem. Pēc «Prakse.lv» datiem, par iekārojamākajiem darba un prakses devējiem Latvijā var minēt IT uzņēmumu «DPA», lidsabiedrību A/S «AirBaltic», ēdienu ražotāju A/S «Latfood», sociālo platformu SIA «Draugiem.lv» un A/S «Latvenergo».

Papildus ikdienas priekšrocībām un bonusiem, kurus nodrošina ikviens uzņēmums, pati svarīgākā pievienotā vērtība praktikantam ir iespēja mācīties un attīstīt praktiskās iemaņas un talantus, strādājot līdzvērtīgi ar kāda no minēto uzņēmuma darbiniekiem.

Kristians Alhimionoks, «Labs Kino» pārstāvis: «šonedēļ kinoteātros Latvijā sāks rādīt jaunu filmu «Praktikanti». Tā ir komēdija par praktikantu un darbinieku ikdienu vienā no pasaules labākajiem uzņēmumiem – «Google». Iespējas un darba apstākļi «Google» šķiet prātam neaptverami un kā paradīzē. Lai arī Latvijā nav «Google biroja», mēs gribējām noskaidrot, kurš no Latvijas uzņēmumiem nodrošina praktikantiem un darbiniekiem plašas karjeras izaugsmes iespējas, lielisku darba vidi un patiesas rūpes par darbinieku labsajūtu. Par visgūglīgāko uzņēmumu mēs identificējām «DPA». Uzņēmums iegulda laiku un finanšu resursus katrā darbiniekā un praktikantā, lai viņš pilnveidotos un ilgtermiņā turpinātu strādāt DPA kolektīvā. Piemēram, 2011. gadā no 12 praktikantiem 10 turpināja darbu šajā uzņēmumā kā pilnvērtīgi darbinieki.“

Strādājot «Google», ikviens no darbiniekiem gūst pievienoto vērtību. Arī citi Latvijas uzņēmumi min bonusus un pievienoto vērtību, ko iespējams gūt ikvienam, kurš pie viņiem strādā. Piemēram, «Air Baltic» par sava uzņēmuma pievienoto vērtību min iespēju darbiniekiem ceļot kopā ar savu ģimeni pa visu pasauli, bet praktikantam iesaistīties dinamisku projektu realizēšanas ikdienā. Savukārt «Latfood» gan darbiniekiem, gan praktikantiem ir iespēja strādāt ar Latvijā mīlētākajiem čipsiem un sāļajām uzkodām «Ādažu Čipsi» un tās baudīt katru dienu (skolēni pēc ekskursijas saka, ka šie cilvēki strādā paradīzē). Populārākajā latviešu sociālā tīkla platformā «Draugiem.lv» darbiniekiem ir jāuztraucas tikai par darba izpildes kvalitāti. «Draugiem.lv» cilvēkiem tiek nodrošināta gan āra terase darba vides maiņai, gan iespēja braukt ar segway, gan ēdienreizes un ļoti elastīgs darba grafiks.