Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jaunietim par tēva un viņa dzīvesbiedres noslepkavošanu - 17 gadi cietumā

Daugavpils tiesa piektdien piesprieda  17 gadu ilgu cietumsodu Edgaram Brūverim, kurš apsūdzēta par sava tēva Aknīstes novada domes juriskonsulta Viktora Brūvera un viņa dzīvesbiedres slepkavību, aģentūra BNS uzzināja Daugavpils tiesā.

Tiesa Brūveri atzina par vainīgu viņam inkriminētajās apsūdzībās par slepkavība sevišķi pastiprinošos apstākļos, proti, noslepkavotas divas personas. Tiesa viņam piesprieda brīvības atņemšanu uz 17 gadiem ar policijas kontroli uz diviem gadiem un mantas konfiskāciju.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka Latgales tiesas apgabala prokuratūrā 1986.gadā dzimušam puisim uzrādīta apsūdzība par slepkavību sevišķi pastiprinošos apstākļos. Par šādu noziegumu maksimālais sods ir mūža ieslodzījums.

Apsūdzētais vainu atzīst pilnībā. Prokuratūra uzskata, ka slepkavības motīvs bija personisks konflikts ar abiem nogalinātajiem, proti, jaunietim sākotnēji bijušas naidīgas attiecības ar tēva dzīvesbiedri, kura pārmetusi, ka puisis nestrādā un ir slinks. Tēvs šajā konfliktā savu dzīvesbiedri aizstāvējis.

Jau ziņots, ka augusta sākumā kādas svētdienas rītā Ilūkstes novadā Prodes pagastā uz ceļa Aknīste– Subate atrasta automašīna «LUAZ», kuras salonā bija nošauta 1960.gadā dzimusi sieviete un turpat netālu no spēkrata zemē gulējis nošauts 1959.gadā dzimušais Brūveris.

Slepkavība izdarīta ar medību bisi.