Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pakistānā bumbu sprādzienos nogalināti 23 cilvēki

Eksplodējot spridzeklim, kas bija ievietots kādas sieviešu universitātes autobusā, Pakistānas dienvidrietumos sestdien tika nogalinātas 12 studentes, bet 21 jauniete guva ievainojumus.

Vēlāk slimnīcā, uz kuru tika aizvestas pirmajā sprādzienā cietušās meitenes, eksplodēja otrs spridzeklis, kas nogalināja vēl 11 cilvēkus. Otrajā sprādzienā ievainoti 17 cilvēki. Pagaidām nav zināms, kas ir otrajā sprādzienā cietušie un bojāgājušie.

Kaujinieki, kas acīmredzot uzstādīja spridzekli Kvetas Bolāna medicīnas koledžas klīnikas uzņemšanas nodaļā, joprojām atrodas slimnīcā un ir ielenkti.

Starp drošības spēkiem un kaujiniekiem, kas patvērušies vairākās palātās, norisinās apšaude.

Paramilitāro vienību pārstāvis, kas runāja ar aģentūru AFP, nevarēja nosaukt uzbrukumā iesaistīto kaujinieku skaitu. Tomēr viņš atzina, ka uzbrucēji dažus slimnīcas pacientus sagrābuši par ķīlniekiem.

Kā ziņots, pirmā bumba sprāga brīdī, kad autobuss atstāja Kvetā esošās sieviešu universitātes teritoriju. Autobuss pēc eksplozijas aizdegās, un daudzas cietušās studentes guva smagus apdegumus.