Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jānis Šmēdiņš: Pretinieki pārsvarā spēlē uz Sašu, es taupos

Latvijas pludmales volejbolists Jānis Šmēdiņš pēc atgriešanās no Nīderlandes pilsētas Hāgas, kur svētdien Pasaules kausa «Grand Slam» posmā tiks iegūtas sudraba medaļas, portālam «Apollo» atzina, ka pretinieku regulārā spēle uz pārinieku Aleksandru Samoilovu ļāvusi pietaupīt sāpošo plecu.

Pirms došanās uz Hāgu pludmales volejbolists atzina, ka apaukstētais plecs joprojām neļauj spēlēt ar pilnu jaudu. «Arī Hāgā plecs vēl nebija kārtībā, bet uz mani jau pretinieki īpaši nespēlē, pārsvarā spēlē uz Sašu, tādēļ man plecs bieži nebija jāliek lietā. Es taupos,» norāda Jānis.

Pusfinālā Šmēdiņš un Samoilovs ļoti pārliecinoši uzvarēja austriešus Aleksandru Hūberu/Robinu Zaidlu, kuri pirms tam no turnīra bija izslēguši Ruslanu Sorokinu/Tomu Šmēdiņu. «Man jau nebija par ko atriebties. Apmēram biju paredzējis arī rezultātu, ar kādu viņus apspēlēsim, jo vienkārši neredzēju kā viņi var vinnēt tik daudz labas komandas. Turklāt Toms un Ruslans paši vienkārši nenoticēja, ka var vinnēt, lai gan seta galotnēs bija vadībā.»

«Es jau teicu, ka negribu zaudēt komandām, kuras augumā ir īsākas par mani. Ja pretinieku bloķētājs ir mazāks par mani, tad mums ir jāuzvar. Turklāt stiprajā vējā viņi neprecīzi cēla. Saša visu izdarīja, es tikai stāvēju, man nekas īsti nebija jādara,» smejas Šmēdiņš.

Pasaules čempionātā, kas jūlija sākumā risināsies Polijā, abi Šmēdiņu pārstāvētie dueti spēlēs vienā apakšgrupā. «Tas nozīmē, ka Latvijai pasaules čempionātā būs vismaz viena uzvara. Nekāds īpašs izaicinājums, spēlējot pret brāli, nebūs. Izejot laukumā, visi pretinieki ir vienādi. Treniņos Toms un Ruslans pret mums spēlē diezgan labi, tādēļ viņiem būs iespēja sevi apliecināt.»