Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Skatītāji noteikuši Liepājas teātra labākos aktierus un iestudējumu

16. jūnijā, ar muzikālo leģendu «Minhauzena precības» noslēdzoties 106. teātra sezonai, teātra direktors pateicās visiem skatītājiem un uz skatuves aicināja Liepājas Kultūras pārvaldes vadītāju Leldi Vīksnu un Maiju Kalniņu, kuras paziņoja Liepājas Kultūras pārvaldes aptaujas rezultātus. Jau sesto gadu tiek rīkota aptauja, lai uzzinātu skatītāju viedokli par teātra sezonu – ikviens skatītājs tika aicināts nobalsot par labāko iestudējumu un aktieriem.

Šogad tika saņemtas 1580 skatītāju anketas. Vērā tika ņemts elektroniskais balsojums, balsojums teātrī, kā arī ekspertu viedoklis.

  • Par labāko aktrisi tika atzīta Inese Kučinska,
  • par labāko aktieri – Egons Dombrovskis,
  • par labāko aktrisi otrā plāna lomā – Everita Pjata,
  • par labāko aktieri otrā plāna lomā – Gatis Maliks.
  • Par šīs sezonas veiksmīgāko Liepājas teātra izrādi skatītāji atzina krievu režisora Konstantīna Bogomolova veidoto iestudējumu «Stavangera» (Pulp People).
  • Otro un trešo vietu skatītāju balsojumā ieguva režisora Dž.Dž.Džilindžera veidotās izrādes «Lukrēcija Bordžija» un «Atsaldētais».

Apkopojot rezultātus, tika izlozēti arī 13 skatītāji, no kuriem 3 saņems balvas no Liepājas teātra, bet 10 no Liepājas Kultūras pārvaldes. Uzvarētāju vārdi būs lasāmi Liepājas teātra mājas lapā, kā arī viņi tiks informēti personīgi.

19. jūnijā savu vērtējumu par sezonu izteiks arī teātra kritiķi un eksperti, Dailes teātrī paziņojot šīs sezonas Spēlmaņu nakts nominācijas.