Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Skolnieces un skolotāja mīlas stāsts: uzpeld meitenes vecākiem neglaimojošas nianses

Šodien Lielbritānijā notikušajā tiesas sēdē izskanējušas jaunas nianses saistībā ar skandalozo 30 gadus vecā skolotāja Džeremija Foresta dēku ar divreiz jaunāko skolnieci Meganu Stamersu.

Stamersa tiesā norādījusi, ka Forests, kurš tiek apsūdzēts «bērna nolaupīšanā», patiesībā centies atrunāt Stamersu no bēgšanas uz Franciju, kas bija viņas ideja.

Stamersa pastāstījusi - Forests piekritis bēgt kopā ar viņu tikai tāpēc, ka baidījies - meitene izdarīs pašnāvību. Meitene pastāstījusi, ka viņai bijušas nopietnas problēmas ģimenē - viņas māte šajā laikā šķīrusies no vīra, turklāt mātei iestājusies grūtniecība no jaunā partnera.

Stamersa stāstījusi, ka izplānojusi bēgt uz Franciju, un Forests piekritis viņai sekot, lai pasargātu viņu.

«Viņš mēģināja mani atrunāt no bēgšanas, nevis pierunāja bēgt,» stāstījusi meitene.

Arī ceļojuma laikā uz Franciju Forests esot mēģinājis viņu pierunāt atgriezties, taču meitene nav piekritusi.Viņa esot gribējusi aizbēgt, jo nevēlējās, lai māte uzzina arī par viņas iepriekšējām attiecībām un «dažiem citiem personīgas dabas jautājumiem». Meitene uzsvērusi, ka viņai nebija labas attiecības ar māti, kas nemaz necentās meitu šajā grūtajā laikā atbalstīt.

«Kad notiek šķiršanās, ģimenes uzmanība ir pievērsta vecākiem, nevis bērniem,» teikusi Stamersa.

Tiesas process turpinās.