Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jaunie mākslinieki piesaka savu pirmo izstādi

Otro gadu pēc kārtas Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolas 4.kursa audzēkņi pašu spēkiem rīko izstādi, kurā aplūkojami šogad tapušie diplomdarbi gleznošanas, grafikas un tēlniecības specializācijās.

Piektdien, 28. jūnijā, plkst. 19.00 Tabakas fabrikā tiks atklāta Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolas 2013. gada absolventu diplomdarbu izstāde „PUMPURI/ ŠĶIROTAVA”. Izstādes mērķis ir parādīt skatītājam jaunās mākslinieku paaudzes idejas un aktualitātes. Apmeklētāji varēs skatīt mākslasdarbus - atraisītus un nepieradinātus formas un izteiksmes meklējumus, kas savijušies ar vitālu un jauneklīgu pasaules redzējumu un kuru autori tuvā nākotnē var ieņemt nozīmīgu vietu laikmetīgās mākslas telpā. Izstādes nosaukums simbolizē ceļa sākumu ikviena cilvēka dzīvē, kā arī ir atsauce uz divām dzelzceļa stacijām dažādos virzienos un radošo izvēles iespēju brīvību.

Izstādes atklāšana būs bagāta ne tikai ar vizuāliem iespaidiem, muzikāli to uzlādēs dziesminieks Imants Daksis.

Izstādē pārstāvēti jauno gleznotāju Rūtas Dimdiņas, Ievas Filatovas, Martas Kalniņas, Elzas Kārkliņas, Vēsmas Lukstiņas, Dāvja Ozola, Alises Paegles, Elīnas Paulas, Alises Penigas, Kristianas Pinnes, Aijas Putniņas, Ņinas Salalaiko, Elīnas Valdmanes, Valtera Vijupa, Lotes Vilmas Vītiņas, Zīles Ziemeles, grafiķu Annas Belkovskas, Ērika Caunes, Laimas Ceples, Kristīnes Daukštes, kā arī tēlnieka Artūra Zorģa darbi.

Ekspozīcija būs apskatāma Tabakas fabrikas telpās (Miera iela 58) no 28. jūnija līdz 12. jūlijam.