Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Laimas vēstniecība»: aicinām Dziesmu svētku laikā apliecināt vērtības, kas mūs vieno

Šodien, 18.jūnijā, Rīgā, Kaļķu 28, ar aicinājumu Dziesmu svētku laikā apliecināt vērtības, kas mūs vieno, tika atvērta «Laimas vēstniecība». Tā veidota plašākai saziņai ar sabiedrību, simbolizēs «Laima» kā saldumu leģendu Latvijā kopš 1870. gada un piedāvās rīdziniekiem un Rīgas viesiem iepazīt «Laimu» kā Rīgas šokolādes karalieni. Savukārt piespraužot apģērbam lentīti ar Lielvārdes jostas rakstu, ko «Laima» dāvina iedzīvotājiem, apliecināsim vērtības, kas mūs vieno Dziesmu svētku laikā.

Rolands Gulbis, Laimas valdes priekšsēdētājs: «Šobrīd, kad visā valstī dziedātāji un dejotāji pošas Dziesmu svētkiem, izjūtam vērtības, kas mūs vieno: spēju būt kopā un sadarboties. Savstarpēja cieņa un uzticēšanās. Mīlestībā uz dziesmu, kas dziedina un attīra, «Laima» ir kopā ar tautu, ar valsti kopš šīs izcilās Dziesmu svētku tradīcijas rašanās. Dziesmu svētki noteikti ir apliecinājums mūsu spējai būt vienotiem. Tāpēc aicinu šogad to apliecināt vēl spēcīgāk, nēsājot simbolisku lentīti, kurā ieausti Lielvārdes jostas raksti.»

No 19.jūnija Laimas dāvanu, simboliskās Dziesmu svētku lentītes ar Lielvādes jostas rakstu, varēs saņemt jaunatvērtajā «Laimas vēstniecībā» Kaļķu ielā 28, Rīgā. Drīzumā – visos Laimas saldumu veikalos visā Latvijā.

Laimas vēstniecība ir pirmais projekts, kas vienlaikus pārstāvēs saldumu ražošanu un tirdzniecību. Vēstniecība atšķirsies no veikala ar to, ka tajā plašākā mērā notiks saziņa ar sabiedrību. Daudzi atceras Ziemassvētku laikā namiņu pie Laimas pulksteņa, tagad šo funkciju «satikt mūsu šokolādes leģendu» īstenos Laimas vēstniecība. Dizainā izmantoti īpaši, Laima būtību raksturojoši elementi jeb kodi, darbinieces sniegs papildus informāciju par Laimas ražoto šokolādi un citiem produktiem. Tā izveidē, atbilstoši Laimas zīmola attīstības konceptam, nozīmīgu ieguldījumu devuši Latvijas tēlnieks Oskars Mikāns, tērpu māksliniece Sonita Pāvuliņa, telpu dizainā - dizaina mākslinieki Norvels Hermanovskis (Norvel Hermanovski) un Feja Zingere (Fay Zinger), kuri šobrīd veic arī Baltijā vērienīgākā «Šokolādes muzeja Laima» dizaina izveidi. Pēc dizaineru ieceres tapuši trīs Oskara Mikāna bronzas lējumi, kas iestrādāti grīdā. Uz vienas no sienām – misiņā veidota diorama, arī griesti izmantoti stāstam par Laimas šokolādi. Darbinieču tērpi tapuši mākslinieces Solvitas Pāvuliņas vadībā . Vēstniecības izveidē investēti ap 60 tūkstošiem latu.